Merve Anlağan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
1.154
Merve Anlağan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Merve Anlağan kimdir?, biyografi sitemizde Merve Anlağan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Merve Anlağan kimdir? kaç yaşında?, Merve Anlağan kimdir? memleketi neresi, Merve Anlağan kimdir? evi nerede, Merve Anlağan kimdir? nereli, Merve Anlağan kimdir? instagram, Merve Anlağan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Merve Anlağan kimdir? Biyografi

Merve Anlağan kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında?

Bir dönem televizyon ekranlarında izlenen Sungurlar Meryem Kimdir? Gerçek adı ne? Gerçek ve tam adı ile Merve Anlağan doğum tarihi 27 Nisan 1988. Bugün 31 yaşında olan güzel oyuncu İstanbul doğumludur.  Türk dizi ve tiyatro oyuncusu Merve Anlağan yaşamı, özgeçmişi ve biyografisi ile ilgili yanıtlanması gereken tüm soruların yanıtlarını kim kimdir bölümümüzde siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İşte Merve Anlağan ile ilgili araştırılan diğer detaylar.

Merve Anlağan yaşamı ve biyografisi ile ilgili

Güzel oyuncu Merve Anlağan 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi İzmir’dir. Eğitim kariyerine İstanbul’da başlayan Merve Anlağan, tiyatro ve oyunculuğa ilgisi çok ufak yaşlarda başladı. Liseden mezun olduktan sonra profesyonel oyunculuk kariyeri için durağı Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü oldu. Bu alandan oyunculuk eğitimini aldıktan sonra kamera önü oyunculuğa 2014 senesinde Sungurlar dizisinde Meryem rolü ile seyircisinin karşısına çıktı ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekerek hayranlarından yüksek puan aldı. Dizi film çalışmalarının dışında tiyatro oyunları ve tiyatro eğitmenliği yapan Merve Anlağan, en son 2018 senesinde Fox TV ekranlarında İlker Ayrık’ın sunduğu Acayip Tipler adlı programın kadrosuna dahil oldu.  Oyunculuk kariyeri boyunca çok ünlü markaların reklam yüzü oldu. Başlıca oynadığı reklam filmleri içinde “Palsüt, Ülker ve Vakıfbank” reklam filmleri yer aldı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten güzel oyuncu tiyatro çalışmalarına ve Nimet Atasoy Menajerlik Casting çatısı altında oyunculuk kariyerine sürdürmektedir.

Merve Anlağan boyu, kilosu, burcu?

Merve Anlağan boyu 1.76 cam kilosu 55 kg ve burcu Boğa.

Merve Anlağan evli mi? Sevgilisi kim?

Güzel oyuncu Merve Anlağan, evli değildir. Lakin basketbol
koçu Onur Gürkoyun ile 2010 senesinden bu yana uzun soluklu bir ilişkileri
olduğu bilinmektedir. Bu ilişkinin halen devam edip etmediği hususunda da net
bir bilgi yoktur.

Merve Anlağan Twitter hesabı

Merve Anlağan twitter hesabı için tıklayın.

Merve Anlağan dizileri

Merve Anlağan yalnızca tek bir dizi ile çok bir hayli önemli hedef kitleye sahip oldu. Başlıca projeleri içinde reklam filmleri ve televizyon şovları da var.

 • Acayip Tipler 2018
 • Sungurlar 2014
 • Palsüt-Reklam Filmi
 • Vakıfbank- Reklam Filmi
 • Ülker- Reklam Filmi
 • Mis Süt – Reklam Filmi
 • 2006-2011 Müjdat Gezen Sanat Merkezi
 • 2006-2010 Maksat Tiyatro
 • 2010-2011 İstanbul Sanat Platformu
 • 2011-2012 Ak’la Kara Tiyatro
 • 2013-2014 Tiyatro Zen
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.