Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

12 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Mert Yazıcıoğlu kimdir? Mert Yazıcıoğlu biyografisi, Mert Yazıcıoğlu sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Mert Yazıcıoğlu memleketi, Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Mert Yazıcıoğlu hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Mert Yazıcıoğlu biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Mert Yazıcıoğlu doğum tarihi: 10.Mayıs.1993Mert Yazıcıoğlu burcu: Boğa

Mert Yazıcıoğlu mesleği: Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu

Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Düz bir liseden mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. 2. sınıfta okulu dondurmak zorunda kaldı.

Bir arkadaşının oynadığı dizi setine gittiğinde içine sahne ateşi düştü ve önce Sumru Onat’ın sahibi olduğu Cast 33’le ve sonra da Ümit Çırak’la tanıştı, ondan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Birkaç deneme çekimlerinden sonra “Dedemin İnsanları” sinema filminde ve “Kayıp Şehir” dizisinde konuk olarak gözüktü.

2013 yılıbiyografi_info(‘aqn Sbk GI’qr lnlıaynaznl’);a başlayan ve başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Hilal Altınbilek ve Şerif Sezer’in olduğu“Karagül” adlı dizide oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – 2014 – Karagül (TV Dizisi)
2012 – Kayıp Şehir (TV Dizisi)-(konuk oyuncu)
2011 – Dedemin İnsanları (Sinema Film)- (konuk oyuncu)

Mert Yazıcıoğlu

istanbul escort bayan