Mert Efe Anlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
404
Mert Efe Anlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mert Efe Anlı Kimdir, biyografi sitemizde Mert Efe Anlı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mert Efe Anlı kaç yaşında?, Mert Efe Anlı memleketi neresi, Mert Efe Anlı evi nerede, Mert Efe Anlı nereli, Mert Efe Anlı instagram, Mert Efe Anlı ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mert Efe Anlı Biyografi

Mert Efe Anlı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Mert Efe Anlı televizyon program editörüdür. Sunucu ve Gazeteci Müge Anlı’nın erkek kardeşidir. 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında editör olarak kamera arkasında çalışmaktadır. Müge Anlı’nın 2019 senesinde program finalinde stüdyoda kendisini ağırlaması ile gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Mert Efe Anlı yaşamı ve biyografisi

Mert Efe Anlı 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sunucu ve Gazeteci Müge Anlı’nın erkek kardeşidir. Babasının adı İhsan Anlı’dır. Annesi ise öğretmendir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise ve üniversiteyi bitirdiktan sonra ablası Müge Anlı’nın sunduğu programlarda kamera arkasında çalışmaya başladı ve editörlük yaptı.

3 kardeş olan Mert Efe Anlı şimdilerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında editör olarak görev almaktadır.

Mert Efe Anlı, ablası Müge Anlı’nın 2019 Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finalinde adını açıkladı. Müge Anlı kardeşi kendisinin Mert Efe Anlı’nın isim ablasıdır. Mert Efe Anlı Müge Anlı’nın iki kardeşinden biri olma özelliğini taşır.

Mert Efe Anlı boy kilo ve hangi burç?

Mert Efe Anlı boyu, kilosu ve burcu güncellenecektir.

Mert Efe Anlı sevgilisi kim?

Mert Efe Anlı sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler kısıtlıdır. Mert Efe Anlı kimdir, instagram hesabı, Mert Efe Anlı Müge Anlı’nın kardeşi mi, Müge Anlı’nın kaç kardeşi var, kaç yaşında, Mert Efe Anlı ne iş yapıyor, evli mi, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.