Mert Alaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
157
Mert Alaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mert Alaş kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Mert Alaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mert Alaş kimdir? kaç yaşında?, Mert Alaş kimdir? memleketi neresi, Mert Alaş kimdir? evi nerede, Mert Alaş kimdir? nereli, Mert Alaş kimdir? instagram, Mert Alaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mert Alaş kimdir? Biyografi

Mert Alaş nereli? Kaç yaşında?

Mert Alaş kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Mert Alaş eski hali, fotoğrafları? Mert Alaş sevgilisi? Mert Alaş boy kilo yaş bilgileri. Mert Alaş kim, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mert Alaş yaşamı ve biyografisi

Mert Alaş Türk fotoğraf sanatçısıdır. Ünlülerin fotoğrafçısı olarak bilinmektedir. Jennifer Lopez, Irina Shayk, Kate Moss, Miley Cyrus ve daha birden fazla dünyaca ünlü modellerin fotoğraf sanatçısı olarak tanınmaktadır. 

mert alaş

Mert Alaş 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Lise eğitiminin sonrasında üniversite senelerında İngilizce dil öğrenmek istiyorsanız gittiği İngiltere’de Marcus Piggott ile birlikte 1994 yıulında İngiltere’de moda fotoğrafçılığı yapmaya başladılar.

mert alaş sevgilisi

Mert Alaş ve Marcus Piggott profesyonel ilk fotoğraf çekimlerini Dazed&Confused‘a yaptı. Günümüzde Art Partner bünyesinde çalışan ikili Madonna, Lady Gaga, Kate Moss, Daria Werbowy, Jennifer Lopez, Irina Shayk, Miley Cyrus ve birden çok dünya dergisini  kapaklarını fotoğraf çekimleri ile süsülediler. Mert Alaş Vogue Türkiye dergisinin kapak çalışmaları için Gisele Bündchen ve Angelina Jolie’nin fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdi. Versace sahibi Donatella Versace  Mert Alaş’ın yakın dostudur. Mert Alaş, şimdilerde Vogue, Calvin Klein, Gucci, Interview, W gibi markaların çekimlerini yapmaya sürdürmektedir.

mert alaş eski hali

Mert Alaş 2020 senesinde Jennifer Lopez’in çıplak pozlarını çekmesi ile gündeme gelen isimler içinde yer almışıtır. Mert Alaş boyu, kilosu, burcu, sevgilisi yakında zamanda güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.