Meriç İzgi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
571
Meriç İzgi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Meriç İzgi kimdir?, biyografi sitemizde Meriç İzgi kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Meriç İzgi kimdir? kaç yaşında?, Meriç İzgi kimdir? memleketi neresi, Meriç İzgi kimdir? evi nerede, Meriç İzgi kimdir? nereli, Meriç İzgi kimdir? instagram, Meriç İzgi kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Meriç İzgi kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Meriç İzgi
Doğum tarihi: 09 Kasım 1996
Doğum yeri:  Adana
Boyu: 1.74 cm
Kilo:  60 kg
Burcu:  Akrep
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Meriç İzgi kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Meriç İzgi kimdir, nereli, kaç yaşında, estetiksiz hali, dövmesi, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi kim? Meriç İzgi Feride Hilal Akın ve ile ilgili araştırılan haberler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Meriç İzgi yaşamı ve biyografisi

Meriç İzgi Türk sosyal platform fenomenidir. Babası yazar Fırat İzgi’dir. Sosyal medya platformları üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile tanınmaya başladı.

Meriç İzgi 9 Kasım 1996 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Babası yazar Fırat İzgi’dir. “Nişantaşı Çocukları, Kelebek Ömrü Kadar Aşk ve Siyah Nefes” kitaplarının yazarıdır. Anne ve babası ayrı olan Meriç İzgi liseden mezun olduktan sonra eğitim yaşamına İstanbul Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde sürdü. Attığı her adımda boyunca babasının desteğini aldı. Sosyal medya üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile tanındı ve beğeni kazandı ve milyonlarca takipçisi olmaya başladı. 

Meriç İzgi yaşamına sosyal platform üzerinden paylaşımı yaptığı içeiklerin bunun yanında kendi markasını kurmak istemektedir. 250 parçalık bir koleksiyonu olan Meriç İzgi bunun bunun yanında One Direction sayfasında admin olarak görev almaktadır. İlerleyen sürede mesleğine tasarımcı olarak devam etmek istemektedir.  Sevdiği yiyecekler içinde mısır gevreği favori gıdaları içindedır. İstanbul’da yaşamını yalnız başına ilerleten ünlü fenomen farklı zamanlarda spor’da yapmaktadır.

Galatasaray’lı olan Meriç İzgi bunun yanı sıra koyu bir Rihanna hayranıdır. Moda üzerine bir bloğu olan ünlü fenomen mzüik dünyasında yahut oyunculuk dünyasında da yerini alabileceği yönünde sinyaller de vermiştir. Meriç İzgi sevgilisi olup olmadığı net olarak bilinmemektedir.

Meriç İzgi Feride Hilal Akın ile 2019 senesinde sokaklarda çok keyifli bir challenge yaptı. 2020 senesinde cep telefonu numarasının ifşa olması ile sürekli olarak telefonu çalan Meriç İzgi bir kadın hayranının “Benimle öpüşür müsün? Senden sonra kimseyle öpüşmek istemiyorum” konusu ile magazin ve sosyal platformda geniş bir yer almıştır.

Meriç İzgi fotoğrafları

meriç izgi telefon numarası
meriç izgi sevgilisi
meriç izgi maymun
meriç izgi kimdir biyografi burnu estetik mi
meriç izgi haber
meriç izgi feride hilal akın
meriç izgi estetiksiz hali
meriç izgi dövmesi
meriç izgi çinçin
meriç izgi boy kilo
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.