Meltem Özçelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.023
Meltem Özçelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Meltem Özçelik kimdir?, biyografi sitemizde Meltem Özçelik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Meltem Özçelik kimdir? kaç yaşında?, Meltem Özçelik kimdir? memleketi neresi, Meltem Özçelik kimdir? evi nerede, Meltem Özçelik kimdir? nereli, Meltem Özçelik kimdir? instagram, Meltem Özçelik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Meltem Özçelik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Meltem Özçelik
Doğum tarihi: 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Meltem Özçelik nereli? Kaç yaşında?

Meltem Özçelik kimdir, kiminle evlendi, kiralık aşk rolü neydi, Meltem Özçelik Duygu Özçelik bağı ne, Gamze Özçelik’in kız kardeşi Meltem Özçelik tesettür ile nende kapandı? Meltem Özçelik Günay eşi kim? İnstagram hesabı kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Meltem Özçelik yaşamı ve biyografisi

Meltem Özçelik oyuncu Gamze Özçelik’in kız kardeşidir. Mesleği ablası gibi oyunculuk olan Meltem Özçelik kısa bir dönem oyunculuk yaptıktan sonra ablası Gamze Özçelik’ten sonra kendisi de tesettüre giren isim oldu.

Meltem Özçelik 1990 senesinde 4 çocuklu bir ailede İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Meltem Özçelik, kardeşlerinin adları Duygu Özçelik, Melis Özçelik ve oyuncu Gamze Özçelik’tir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan güzel oyuncunun medya kariyeri 2014 senesinde başladı.

Oyunculuk kariyerine ve ilk kez kameraların karşısına 2014 senesinde “Kiraz Mevsimi” adlı dizide başladı. 2015 senesinde birbirinden kaliteli iki farklı dizi film projesinde rol alan isim oldu. Bu dizi filmler “Kiralık Aşk” ve “Çilek Kokusu” dizileri oldu. 2016 senesinde ilk defa beyazperdede rol bot gösterdi.

Bu film projesinden sonra oyunculu kariyerine son verdi. Kendi isteği ile ablası  Gamze Özçelik’in izinden giderek kapandı ve tesettüre girdi. Meltem Özçelik  ‘Umuda Koşanlar’ derneğinde faaliyetlerine sürdürmektedir. Meltem Özçelik Günay soyadını aldı. Lakin eşi ile ilgili bilgi yoktur.

Meltem Özçelik dizi ve filmleri

Meltem Özçelik yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2016 Ceberrut Sinema Filmi
  • 2015 Çilek Kokusu TV Dizisi
  • 2015 Kiralık Aşk TV Dizisi
  • 2014 Kiraz Mevsimi TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.