Meltem Acet kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
533
Meltem Acet kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Meltem Acet kimdir?, biyografi sitemizde Meltem Acet kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Meltem Acet kimdir? kaç yaşında?, Meltem Acet kimdir? memleketi neresi, Meltem Acet kimdir? evi nerede, Meltem Acet kimdir? nereli, Meltem Acet kimdir? instagram, Meltem Acet kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Meltem Acet kimdir? Biyografi

Meltem Acet kimdir? Esasen Nereli? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Habertürk TV spikeri ve “Manşet” programı sunucusu kim? Meltem Acet kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Meltem Acet kiminle evli? Eşi kimdir? Doğum tarihi kaç? Kim kimdir bölümümüzde ünlü spiker Meltem Acet yaşamı ve biyografisini siz değerli okurlarımız için sunacağız.

Meltem Acet yaşamı ve biyografisi ile ilgili

Meltem Acet 24 Eylül 1982 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Ted Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Üniversite eğitim hayatına yine Ankara’da Odtü Ekonomi Bölümünde sürdü. Başarıları ile bu bölüm 5. Olarak bitirdi. Aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. Ardından İngiltere ve Amerika’da da finans alanında çalıştı. Daha sonra Turkcell, Vodafone gibi kurumlarda çeşitli görevlerde çalışmalarını sürdürdü. Medya sektöründe FOX TV’de İrfan Değirmenci ile “Çalar Saat” programında ekonomi bölümünde bulunan isim oldu. Aynı zamanda Fox TV’de üst düzey yöneticilik yaptı. Stratejik planlama ve rating analiz bölümlerinde yer aldı. Hem ekran önünde hem de ekran arkasında yer aldı. Medya kariyeri boyunca A Haber’de “Z Raporu”,Teve2’de “Mola” Artı 1 TV’de Ekonomi Haber Müdürlüğü görevi sürdürdü. “Paranın Nabzı” ve “Sıradışı” isimli programları hazırlayıp sundu. Meltem Acet en  son TGRT Haber Ekonomi Müdürlüğü görevini yürütürken Habertürk ekranlarına transfer oldu. Günümüzde Habertürk hafta sonu ana haber bültenini ve gündüz kuşağında saat başı Manşet programını sağlamaktadır. Güzel spiker Meltem Acet merhameti ve iyi kalpli olması ile de ünlü bir isimdir. Sahipsiz ve engelli sokak hayvanlarına vakit ayıran Meltem Acet evinde 10 senedir görme engelli 3 kedinin bakımını gönüllü olarak üstlemiştir.

Meltem Acet boyu, kilosu burcu ne?

Meltem Acet boyu 1,68 cm kilosu 52 kg ve burcu Başak.

Meltem Acet kiminle evli? Çocuğu var mı?

Meltem Acet evli ve 12 yaşında 1 çocuk annesidir. Lakin çok
kısa bir süe önce  14 yıllık eşi Onat
Acet ile  “anlaşmalı” olarak boşandı.
Mahkeme neticesinde Onat Acet’in Meltem Acet’e 6 milyon lira manevi tazminat
ödemesine karar vermiştir. Ünlü spiker Meltem Acet boşandıktan sonra da eşinin
soyadını yani  “Acet” soyadını kullanmaya
devam edeceğini bildirmiştir.

Meltem Acet instagram hesabı

Meltem Acet instagram hesabı için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.