Melodi Elbirliler kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
167
Melodi Elbirliler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melodi Elbirliler Kimdir, biyografi sitemizde Melodi Elbirliler ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melodi Elbirliler kaç yaşında?, Melodi Elbirliler memleketi neresi, Melodi Elbirliler evi nerede, Melodi Elbirliler nereli, Melodi Elbirliler instagram, Melodi Elbirliler ile alakalı her detay yazımızda..

Melodi Elbirliler Biyografi

Melodi Elbirliler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Melodi Elbirliler Türk güzellik bloggeri, youtuber ve sosyal platform fenomenidir. 18 Kasım 1990 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 31 yaşındadır. Yotube üzerinden çektiği makyaj videoları ile tanımaktadır.

Melodi Elbirliler yaşamı ve biyografisi

Melodi Elbirliler estetik estetiksiz hali

Melodi Elbirliler 18 Kasım 1990 senesinde İzmir Karşıyaka’da iki çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı İzmir’da geçti. Kardeşinin adı Alp’tir. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde sürdü.

Melodi Elbirliler sevgilisi

Melodi Elbirliler mesleği İngilizce öğretmenliğidir. Aynı zamanda güzellik bloggeri, youtuber ve sosyal platform fenomeni olarak yarım milyon takipçiye sahiptir. Makyaj videoları çekmesinin altında yatan neden ise kendisinde bir dönem var olan sivilce ile roaccutane nasıl tedavi edileceği olmuştur. 

Melodi Elbirliler eski nişanlısı

Bir dönem nişanlı olan Melodi Elbirliler nişanlısı Bilgisayar Mühendisi iken şimdilerde adı aşk söylentilerı ile Arda Türkmen ile anılmıştır.  Melodi Elbirliler estetik olup olmadığı ve estetiksiz halleri bilememektedir.

Melodi Elbirliler boy kilo ve hangi burç?

Melodi Elbirliler boyu 1.76 cm kilosu 52 kg ve burcu Akrep.

Melodi Elbirliler sevgilisi, nişanlısı, kiminle evlendi?

Ünlü sosyal platform fenomeni bir dönem nişanlandı. Melodi Elbirliler nişanlısı ile ayrıldıktan sonra 2020 senesinde Arda Türkmen ile sevgili oldu. Melodi Elbirliler Arda Türkmen 22 Eylül 2021 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta evlendi. Melodi Elbirliler Arda Türkmen yaş farkı ise 15.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.