Melodi Bozkurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
802
Melodi Bozkurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melodi Bozkurt Kimdir, biyografi sitemizde Melodi Bozkurt ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melodi Bozkurt kaç yaşında?, Melodi Bozkurt memleketi neresi, Melodi Bozkurt evi nerede, Melodi Bozkurt nereli, Melodi Bozkurt instagram, Melodi Bozkurt ile alakalı her detay yazımızda..

Melodi Bozkurt Biyografi

Melodi Bozkurt 14 Eylül 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Dersim Tunceli’dir. Melodi Bozkurt’un annesi şarkıcı ve türkücü Ceylan babası ise Erhan Bozkurt’tur. Erhan Bozkurt ise Ceylan’ın kuzeni olup halasının çocuğudur.  

Melodi Bozkurt sevgilisi evli mi

Erhan Bozkurt Ceylan ile 1991 senesinde nikah masasına oturdu. 1992 senesinde da Melodi adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. Lakin Melodi Bozkurt’un anne ve babası kısa bir süre sonra boşanma kararı aldı. Ardından annesi Ceylan başka bir aşka yelken açtı ve ikinci kez evlendi. Bu evliğinden ise üvey kardeşi Yiğitcan dünyaya gözlerini açtı.

Melodi Bozkurt hangi dizilerde oynadı

Melodi Bozkurt eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına 19 Mayıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde sürdürdü.  Ardından yüksek lisans eğitimi için yurtdışında Kanada Toronto’da eğitim aldı. Günümüzde Kanada’da özel bir şirkette çalışmaktadır.

Melodi Bozkurt boy kilo yaş

Melodi Bozkurt boyu 1.64 cm kilosu 54 kg burcu Başak.

Melodi Bozkurt babası

Melodi Bozkurt annesi Ceylan’ın kendisini sanat camiasından uzak tutuğunu dile getirmiştir. Lakin tüm önüne geçere rağmen Melodi Bozkurt Instagram hesabı üzerinden şarkı ve videolarını yayınlamaya sürdürmektedir. Melodi Bozkurt annesi Ceylan’la “Severim Ama Güvenemem ki” şarkısını seslendirerek sesini duyurmuştur.

Melodi Bozkurt estetiksiz hali

Ceylan’ın kızı Melodi Bozkurt hangi dizilerde oynadı, şarkıları, estetiksiz hali, babası gibi sorgular araştırılan konuların başında yer aldı.

Ceylan Melodi Bozkurt

Melodi Bozkurt dizi oyunculuğu, oynadığı dizi filmler yoktur. Aynı zamanda geçirdiği burun estetiği cerrahi operasyonu ve yüzünde diğer ufak dokunuşlu estetik operasyonlar bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.