Melissa Karagöz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.220
Melissa Karagöz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melissa Karagöz kimdir?, biyografi sitemizde Melissa Karagöz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melissa Karagöz kimdir? kaç yaşında?, Melissa Karagöz kimdir? memleketi neresi, Melissa Karagöz kimdir? evi nerede, Melissa Karagöz kimdir? nereli, Melissa Karagöz kimdir? instagram, Melissa Karagöz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melissa Karagöz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melissa Karagöz
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Melissa Karagöz nereli? Kaç yaşında?

Melissa Karagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu ve burcu? Melissa Karagöz dizileri? Melissa Karagöz sevgilisi var mı? Melissa Karagöz ile ilgili bilgiler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melissa Karagöz yaşamı ve biyografisi

Melissa Karagöz Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu, bunun yanı sıra seslendirme sanatçısı Betül Arım’ın kızıdır. Melissa Karagöz babası Ali Karagöz. Melissa Karagöz annesi Betül Arım Volkan Saraçoğlu ile evlenmiştir. Eski eşi ise oyuncu Mustafa Alabora’dır. Melissa Karagöz Memet Ali Alabora ile üvey kardeştir.

Melissa Karagöz boyu kilosu

Melissa Karagöz İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Fevziye Mektepleri Vakfı Nişantaşı Işık lisesini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdü. Ardınan eğitim hayatına İstanbul Kadir Has Üniversitesi’nde de ileri oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Melissa Karagöz sevgilisi

Melissa Karagöz oyunculuk kariyerine üniversiteden mezun olduktan sonra karar verdi. Ailesinde oyuncu kimliği taşıyan bireyler arasına katılan Melissa Karagöz tiyato oyunculuğu yapmakta olup tiyatrocu arkadaş grubuyla özel bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Melissa Karagöz kaç yaşında

Melissa Karagöz dizileri ve filmleri

Melissa Karagöz yer aldığı diziler? Melissa Karagöz hangi dizilerde oynadı?

Melissa Karagöz doğum tarihi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.