Melisa Ural kimdir, Melisa Ural kaç yaşında?

07.11.2021
318
Melisa Ural kimdir, Melisa Ural kaç yaşında?

Melisa Ural kimdir, biyografi bölümünde Melisa Ural biyografi sayfası ile karşınızdayız. Melisa Ural kaç yaşında?, Melisa Ural memleketi neresi, Melisa Ural facebook, Melisa Ural nereli, Melisa Ural instagram, Melisa Ural ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Melisa Ural kimdir? başlığımızın detayları..

Melisa Ural Kimdir – Melisa Ural Biyografi

Ünlü Şarkıcı  Sibel Can ve Hakan Ural çiftinin çocukları olarak dünyaya gözlerini açan Melisa Ural 1994 doğumludur. Baba aracılığıyla aslen Malatya, anne aracılığıyla ise Yugoslavya göçmenidir. Engincan Ural isminde bir abisi mevcuttur. İngiltere, London College of Communication’da İletişim Bölümü’nde eğitim almıştır.

Melisa Ural, Sibel Can’ın tek kızı. Herkes Zehra Çilingiroğlu gibi Melisa Ural’ın değişimini düşünüyor. Bir dönem çocuklarının birlikte büyüdüğü Melisa Ural’ın son hali ise göz dolduruyor. Fazla kilolarından kurtulan Melisa Ural, Londra’da yaşıyor. Melisa Ural magazin gündeminden, gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.İnstagram’da 113 bin fazla  takipçisi olan Melisa Ural pek gönderi paylaşmıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.