Melisa Ilıcalı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
372
Melisa Ilıcalı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melisa Ilıcalı kimdir?, biyografi sitemizde Melisa Ilıcalı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melisa Ilıcalı kimdir? kaç yaşında?, Melisa Ilıcalı kimdir? memleketi neresi, Melisa Ilıcalı kimdir? evi nerede, Melisa Ilıcalı kimdir? nereli, Melisa Ilıcalı kimdir? instagram, Melisa Ilıcalı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melisa Ilıcalı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melisa Ilıcalı
Doğum tarihi: 2013
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Melisa Ilıcalı nereli? Kaç yaşında?

Melisa Ilıcalı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Melisa Ilıcalı hangi okula gidiyor? Melisa Ilıcalı dans ve videoları? Melisa Ilıcalı kimin kızı, doğum tarihi? Acun Ilıcalı kızı Melisa Ilıcalı yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melisa Ilıcalı yaşamı ve biyografisi

Melisa Ilıcalı Türk televizyoncu, yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ve Türk sosyal platform fenomeni, youtuber Şeyma Subaşı’ının 2013 senesinde dünyaya gözlerini açan kızıdır.

Melisa Ilıcalı boyu kilosu

Melisa Ilıcalı 2013 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Babası Acun Ilıcalı ve annesi Şeyma Subaşı’dır. Aynı zamanda Banu Ilıcalı, Leyla Ilıcalı, Yasemin Ilıcalı, adında farkılı annelerden üvey kız kardeşleri bulunmaktadır. Melisa ılıcalı babası Acun Ilıcalı annesi Şeyma Subaşı dışında Zeynep Ilıcalı ve Seda Başbuğ ile de evlendi fakat bu evlikleri sona ermiştir. Nitekim 2019 senesinde Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı evliliği de sonlanmıştır. Boşanma sonrasına Melisa Ilıcalı’nın velayeti babası Acun Ilıcalı’ya verilmiştir.

Melisa Ilıcalı kimdir

Acun Ilıcalı Şeyma Subası kızı Melisa Ilıcalı Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile evliliği sürerken 2013 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Acun Ilıcalı 2016 senesinde eşi Zeynep Yılmaz ile tek celsede boşandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.