Melisa Döngel kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
64
Melisa Döngel kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melisa Döngel kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Melisa Döngel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melisa Döngel kimdir? kaç yaşında?, Melisa Döngel kimdir? memleketi neresi, Melisa Döngel kimdir? evi nerede, Melisa Döngel kimdir? nereli, Melisa Döngel kimdir? instagram, Melisa Döngel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melisa Döngel kimdir? Biyografi

Melisa Döngel nereli? Kaç yaşında?

Melisa Döngel kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Melisa Döngel yer aldığı diziler? Melisa döngel Arka Sokaklar? Melisa Döngel estetiksiz hali? Melisa Döngel boyu? Melisa Döngel kardeşi? Melisa Döngel annesi? Melis Döngel Ekin Mert Daymaz? Melisa Döngel sevgilisi?  Melisa Döngel Sen Çal Kapımı? Melisa Döngel hangi dizilerde rol aldı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melisa Döngel yaşamı ve biyografisi

Melisa Döngel Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizlerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Melisa Döngel oynadığı diziler Melisa Döngel sevgilisi

Melisa Döngel 25 Ekim 1999’da İstanbul da dünyaya gelmiştir. Melisa Döngel babası Türk annesi Rus’dur. Okul yaşamını Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisinde tamamlamıştır. Daha sonra da  Hilal Saral Oyunculuk Atölyesi’nde kamera önü eğitimi almıştır. Kariyerine yeni başlayan Melisa Döngel şimdiden bir çok izleyen aracılığıyla hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile büyük beğeni aldı. Melisa Döngel ilk karşımıza 2014 senesinde “Elif” dizisi ile çıkmıştır. 2018 senesinde” Bizim Hikâye “dizisinde yükselişe geçmiştir. Şimdilerse ise en fazla izlenen fan kitleleri olan başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in olduğu “Sen Çal Kapımı” dizisinde en yakın dostlarından   “Ceren” kişiliğine hayat vermektedir.

Melisa Döngel boyu 1.74 cm kilosu 54kg ve burcu Akrep. Melisa Döngel’in kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile birlikte kısa sürdü. Çift ayrılma kararı almıştı. Melisa Döngel’in şuan ki sevgilisi bilinmemekte.

Melisa Döngel diziler ve filmleri

Melisa Döngel oynadığı dizler? Melisa Döngel hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Sen Çal Kapımı
  • 2018 – Bizim Hikâye
  • 2016 – Arka Sokaklar
  • 2016 – Hangimiz Sevmedik
  • 2014 – Elif
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.