Melis Yamalıoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
565
Melis Yamalıoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Yamalıoğlu Kimdir?, biyografi sitemizde Melis Yamalıoğlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Yamalıoğlu Kimdir? kaç yaşında?, Melis Yamalıoğlu Kimdir? memleketi neresi, Melis Yamalıoğlu Kimdir? evi nerede, Melis Yamalıoğlu Kimdir? nereli, Melis Yamalıoğlu Kimdir? instagram, Melis Yamalıoğlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Yamalıoğlu Kimdir? Biyografi

Melis Yamalıoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Melis Yamalıoğlu 1979 senesinde İzmir‘de dünyaya gözlerini açtı. 1998 senesinde dizi furyasının yeni yeni popüler olduğu zamanlarda başrolünü sanatçı ve merhum İbrahim Erkal‘ın oynadığı “Sırılsıklam” adlı dizide Mine kişiliği ile seyircisinin karşısına geçmiştir. Eğitim yaşamı İzmir’de geçen güzel oyuncunu Ege Üniversitesinden mezun olmuştur.

Melis Yamalıoğlu dizi film sektöründe özel yaşamında evliliğe yelken açtı. Lojistik firma sahibi İş Adamı Enver Numanbayraktaroğlu ile evlidir ve bu evliliğinden Demir isminde bir oğlu, Mira isminde de bir kızı bulunmaktadır. Yani 2 çocuk annesidir.

Hayatını İzmir’de ailesi ile birlikte ilerleten Melis Yamalıoğlu evlilik sonrasında televizyon ekranlardan uzak kalmayı tercih etmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.