Melis Tüysüz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
267
Melis Tüysüz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Tüysüz kimdir?, biyografi sitemizde Melis Tüysüz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Tüysüz kimdir? kaç yaşında?, Melis Tüysüz kimdir? memleketi neresi, Melis Tüysüz kimdir? evi nerede, Melis Tüysüz kimdir? nereli, Melis Tüysüz kimdir? instagram, Melis Tüysüz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Tüysüz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melis Tüysüz İnal
Doğum tarihi:  1986
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Bülent İnal ile)
Meslek:  Moda Tasarımcısı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Melis Tüysüz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Melis Tüysüz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, dizileri, yer aldığı diziler var mı, kimin kızı, Bülent inal’ın eşi kimdir? Ne zaman evlendi? Bülent İnal Melis Tüysüz ayrıldı mı hiç? Çocukları var mı? Kim kimdir bölümümüzde Melis Tüysüz kısaca yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler bulacaksınız.

Melis Tüysüz yaşamı ve biyografisi

Melis Tüysüz 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi medya ve özellikle de televizyon dünyasının yakında zamandan tanıdığı bir isim olan Reyhan Tüysüz’dür. Reyhan Tüysüz ile ilgili bilgi sahibi olmayanlar için oyuncu ve sunucu Okan Bayülgen’in TV ekranlarında sunduğu şov programlarının yönetmenidir. Reyhan Tüysüz’ün kızı Melis Tüysüz eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına moda ve tasarım alanında sürdü.

Medya kariyerine ilk kez Okan Bayülgen’in “Dico Kralı” adlı TV Şov programında asistan olarak başladı. Bu süreci ardından 2009 senesinde “Bu Kalp Seni Unutur mu” dizisinde sanat asistanı olarak yer alması ile sürdü. 2009 senesinde dizi setinde tanıştığı oyuncu Bülent İnal ile birlikte olan Melis Tüysüz, 2011 senesinde bu birlikteliğini evlilikle taçlandırdı. Melis Tüysüz ve Bülent İnal evliliğinden 2012 senesinde “Çınar “ adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Melis Tüysüz şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte ve oğlu eşi ile birlikte yaşamaktadır.

Melis Tüysüz dizileri

Melis Tüysüz yer aldığı diziler yoktur. Sadece dizi filmlerde sanat yönetmenliği yapmıştır. İçinde olduğu projeler ise aşağıda bulunmaktadır.

  • Bu Kalp Seni Unutur mu (Sanat Yönetmeni) 2009
  • Disco Kralı TV Şov Programı (Asistan) 2008

Melis Tüysüz fotoğrafları

Melis Tüysüz vikipedi
Melis Tüysüz oynadığı diziler
Melis Tüysüz nereli
Melis Tüysüz kaç yaşında
Melis Tüysüz dizileri
Melis Tüysüz Bülent İnal oğlu Çınar
Melis Tüysüz boy kilo
Melis Tüysüz biyografi
Bülent inal’ın eşi kimdir
Bülent İnal Melis Tüysüz ayrıldı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.