Melis Sezen kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
96
Melis Sezen kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melis Sezen kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Melis Sezen kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Sezen kimdir? kaç yaşında?, Melis Sezen kimdir? memleketi neresi, Melis Sezen kimdir? evi nerede, Melis Sezen kimdir? nereli, Melis Sezen kimdir? instagram, Melis Sezen kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Sezen kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melis Sezen
Doğum tarihi:  02/01/1993
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.69 cm
Kilo:  52 kg
Burcu:  Oğlak
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Melis Sezen nereli? Kaç yaşında?

Melis Sezen kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, dizileri, filmleri, makyajsız hali, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melis Sezen yaşamı ve biyografisi

Türk dizi ve sinema oyuncusu Melis Sezen 2016 senesinde başlamış olduğu kariyer yolculuğuna başarılı dizi film projeleri ve iddialı sinema filmleri sığdırdı. Bazı zaman kötü rollerin kadını oldu, arada bir de ihtiraslı ve sevgi dolu kadını canlandırdı.

Melis Sezen, 2 Aralık 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimini İstanbul’da bitirdi. Lise eğitiminin sonrasında üniversite sınavlarını kazanarak İstanbul Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde şimdilerde eğitim hayatına deva etmektedir.

Melis Sezen, medya ve oyunculuk kariyerinden önce profesyonel bir dansçıdır. Oyunculuk yaşamı 2016 senesinde “Hayat Bazı zaman Tatlıdır” adlı okul dizisinde Aslı rolüne hayat vererek başladı. Burada zengin ve şımarık bir öğrenciyi canlandırarak seyircisinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Bir sonraki dizi film projelerinde kötü kadın figürü ona farklı dizi film projelerinin kapısını açtı. Dizi fil oyunculuğu ile başladığı kariyerini beyazperdeye taşıyarak farklı sinema film projelerinde boy göstermeye başladı. Bir röportajında “ Başkalarıyla yarışmak yerine, kendimle yarışmayı seçiyorum. Kendimi ne kadar geliştirirsem, ortaya iyi bir şeyler çıkacak.” Şeklinde açıklamalar yaparak oyunculuk hususunda hedeflerini vurgulamıştır. 2019 senesinde “Leke” dizisinde Yasemin rolü ile ilk kez başrol oyuncusu olarak rol aldı. Aynı yıl içinde 2019’da “Sevgili Geçmiş” dizisinde “Doktor Deren” rolüne hayat verdi. 2020 senesinde “Sadakatsiz” dizisinde” Deren” rolüne hayat veren isim oldu. Yetenekli oyuncu Melis Sezen, İstanbul’da yaşamını sürdürmekte ve dizi, sinema çalışmalarını sürdürmektedir.

Güzel oyuncu 2018 senesinde şarkıcı Murat Dalkılıç ile
anılmıştır. Lakin birliktelikleri doğrulanmamıştır. Günümüzde bir birlikteliği
olup olmadığı halen bilinmemektedir.

Melis Sezen filmleri

Melis Sezen yer aldığı diziler ve oynadığı film projeleri, yeni dizisi aşağıda güncel olarak sıralanmıştır.

  • Sadakatsiz Deren TV Dizisi 2020
  • Sevgili Geçmiş Doktor Deren TV Dizisi 2019
  • Leke (Yasemin) TV Dizisi 2019
  • Mucize 2 Sinema Filmi 2019
  • Şampiyon Sinema Filmi 2018
  • Tilki Yuvası Sinema Filmi 2018
  • Dünya Hali Sinema Filmi 2018
  • Siyah İnci  (Ebru) TV Dizisi 2017
  • Hayat Bazı zaman Tatlıdır (Aslı) TV Dizisi 2016
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.