Melis Sabah kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
189
Melis Sabah kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Sabah kimdir?, biyografi sitemizde Melis Sabah kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Sabah kimdir? kaç yaşında?, Melis Sabah kimdir? memleketi neresi, Melis Sabah kimdir? evi nerede, Melis Sabah kimdir? nereli, Melis Sabah kimdir? instagram, Melis Sabah kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Sabah kimdir? Biyografi

Melis Sabah nereli? Kaç yaşında?

Melis Sabah kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Melis Sabah dizileri? Melis Sabah yer aldığı diziler? Melis Sabah sevgilisi? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Melis Sabah yaşamı ve biyografisi

Melis Sabah Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Oynadığı dizi filmlerle tanınmaya başladı.

Melis Sabah dizileri Melis Sabah oynadığı diziler

Melis Sabah 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Antalya Üniversitesi Matematik Bölümü’nde sürdürdü. Adından diksiyon dersleri ve özel olarak Serap Matyaş‘tan oyunculuk dersleri aldı. Yüzme, voleybol, bale ve piyano çalan Melis Sabah aktif bir sosyal yaşantıya sahiptir.

Melis Sabah oyunculuk kariyerine ilk kez beyazperde de 2019 senesinde “Kırk Yalan” isimli sinema filminde oynadığı “Halime” rolü ile adım attı. 2019 senesinde “Tam Kafadan Karavana” sinema filmi ile oyunculuk kariyerine sürdü. Bu filmde “Buse” rolüne hayat veren Melis Sabah’ın bu filmi covid19 nedeni ile vizyona girmedi.

Melis Sabah sevgilisi

2020 senesinde ise ilk dizi oyunculuk deneyimi için Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin oyuncu kadrosuna Bahar kişiliği ile dahil olmuştur. Socia Entertainment & Gcma oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.