Melis Özçimen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
149
Melis Özçimen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Özçimen kimdir?, biyografi sitemizde Melis Özçimen kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Özçimen kimdir? kaç yaşında?, Melis Özçimen kimdir? memleketi neresi, Melis Özçimen kimdir? evi nerede, Melis Özçimen kimdir? nereli, Melis Özçimen kimdir? instagram, Melis Özçimen kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Özçimen kimdir? Biyografi

Melis Özçimen nereli? Kaç yaşında?

Melis Özçimen kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Melis Özçimen sevgilisi? Melis Özçimen yer aldığı diziler? Tik tok fenomeni Melis Özçimen kimdir? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melis Özçimen yaşamı ve biyografisi

Melis Özçimen Türk Tik tok fenomeni, tiktoker, sosyal platform fenomenidir. Melis Özçimen Tik tok üzerinden paylaşımı yaptığı zengin ve yaratıcı içerikler, fotoğraflar ve videolarla tanınmaya başladı. Kısa sürede ünlü bir fenomen halini aldı.

Melisa Özçimen oynadığı diziler

Melis Özçimen 5 Eylül 1988 senesinde İzmir’de  dünyaya gözlerini açtı. Eğitim hayarına İzmir’de başladı. Tik tok fenomeni Melis Özçimen geniş bir takipçiye sahiptir. En çok sevdiği renk Mor. Paylaşımlarında ağırlıklı olarak makyaj ile alakalı içerikler bulunmaktadır. Melis Özçimen sevgilisi yoktur. Ayrıca fiziksel detaylarını merak edenler için Melis Özçimen boyu 1.63 cm kilosu 52 kg.

Başarılı fenomen Melis Özçimen Tik Tok üzerinden paylaşımlar yapmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.