Melis Ketenci, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
347
Melis Ketenci, nereli, kaç yaşında?

Melis Ketenci, biyografi sitemizde Melis Ketenci ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Ketenci kaç yaşında?, Melis Ketenci memleketi neresi, Melis Ketenci evi nerede, Melis Ketenci nereli, Melis Ketenci instagram, Melis Ketenci ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Ketenci Biyografi

Melis Ketenci kimdir, kaç yaşında, nereli?

Melis Ketenci dijital içerik üreticisidir. 1 Ocak 1996 tarihinde Marmaris’te dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 25 yaşındadır. Sinema sanatçısı Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer’in sevgilisi ve nişanlısı olarak medyada adını açıkladı ve tanınmaya başladı.

Melis Ketenci yaşamı ve biyografisi

Melis Ketenci 1 Ocak 1996 tarihinde Marmaris’te dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı Marmaris’te geçti. Anne aracılığıyla aslen Rizeli ve baba aracılığıyla da aslen Gazianteplidir. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Ardından Redbull, Doğuş Otomotiv şirketlerinde reklam ve pazarlama alanında çalıştı. Pozitif ve neşeli bir kişiliğe sahip olan Melis Ketenci takipçileri ile sıcak ve yakın ilişkiler kurmaktadır. En büyük çocukluk hayali bir gün Cumhurbaşkanı olmak. Aynı zamanda en büyük korkusu büyümek. Melis Ketenci hep çocuk kalmayı ve o saf ruhunu kaybetmek istemeyen bir kişiliğe sahiptir. Hatta en mutlu olduğu anlardan birisi de Ablasının hamile olduğunu dile getirdiği andır. İlk kez bu haber sonrasında mutluluktan ağladığını belirtmiştir. Yaşamı boyunca tatlı gıdaları çok tüketen Melis Ketenci bu yüzden çok fazla kilo alıp vermiştir. Bu nedenle vücudunda çatlaklar meydana gelmiştir.

Melis Ketenci Kasım 2021 tarihinde Sinema sanatçısı Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer’den evlilik teklifi almıştır.

Melis Ketenci instagram hesabı için tıkayın.

Melis Ketenci boy kilo ve hangi burç?

Melis Ketenci boyu 1.58 cm kilosu 50 kg ve burcu Oğlak.

Melis Ketenci sevgilisi kim?

Melis Ketenci sevgilisi ve nişanlısı Sinema sanatçısı Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer’dir.

Melis Ketenci dizileri ve filmleri

Melis Ketenci yer aldığı diziler? Melis Ketenci hangi dizilerde oynadı? Melis Ketenci yer aldığı diziler ve olduğu bir dizi film projesi halen bulunmamaktadır. Melis Ketenci kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, eşi, yer aldığı diziler, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.