Melis Hacic kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
264
Melis Hacic kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Hacic kimdir?, biyografi sitemizde Melis Hacic kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Hacic kimdir? kaç yaşında?, Melis Hacic kimdir? memleketi neresi, Melis Hacic kimdir? evi nerede, Melis Hacic kimdir? nereli, Melis Hacic kimdir? instagram, Melis Hacic kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Hacic kimdir? Biyografi

Melis Hacic boy, kilo ve burcu ne?

Melis Hacic boyu 1.80 cm kilosu 55 kg burcu Başak. Ayrıca 84*60*89 vücut ölçülerine sahiptir.

Melis Hacic sevgilisi kim?

Melis Hacic Börü dizisinden sonra ismi magazin dünyasında manken ve bunun yanı sıra oyuncu olan Mert Öcal ile anılmıştır. Melis Hacic Mert Öcal ismi uzun süre medya haberlerinde yer almıştır.

Melis Hacic Kimdir? Kaç yaşında? Melis Hacic nereli?

Miss Turkey 2016 Güzellik Yarışması finalistlerinden, model ve bunun yanı sıra oyuncu olan Melis Hacic yaşamı ve biyografisi, ile ilgili çıkan önemli haberler ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Melis Hacic 8 Ekim 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya geledi. Melis Hacic aile kökeni olarak, Sırp ve Yugoslav bir aileye mensuptur. Melis Hacic aslen Sırplı’dır. Lakin doğma büyüme İstanbullu olup, Türk vatandaşıdır. İlkokul ve ortaokul eğitiminin sonrasında İstanbul’da liseyi tamamlayan güzel oyuncu ilk kez modellik yaparak sektöre adım attı. Lakin öncesinde güzel oyuncu bir dönem Fenerbahçe takımının Voleybol ve basketbol takımlarında forma giydi. Lakin çeşitli nedenlerden dolayı sporu bıraktı. Üniversite eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümünde tamamlayan ve bu alandan mezun olan Melis Hacic, Neşe Erberk yani Erberk Ajans bünyesinde modellik ve oyunculuk yaptı. Ardından Özge Erçağlar & Özlem Erçağlar’a bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Medya kariyerine güzellik yarışması ile giriş yapan güzel oyuncu ve model ilk kez Star Tv ekranlarında yayına giren ve alakayla izlenen Börü dizisinde Zeynep isimli karakterini oynadı. Ardından Melis Hacic Bir Litre Gözyaşı dizisi ile bu kez Selin kişiliğine hayat verdi. 2019 senesinde Kardeş Çocukları adlı dizide de İdil kişiliğine hayat verdi. Melis Hacic dizi oyunculuğu ve modellik yapmaya sürdürmektedir.

Melis Hacic estetik oldu mu?

Melis Hacic burun estetiği ve dudak dolgusu yaptığı yönünde bazı haberler yer alsa da güzel oyuncunun her daim doğal güzelliği ile dikkat çektiği bilinmektedir.

Melis Hacic dizileri

Melis Hacic yer aldığı diziler hangileri? Melis Hacic yer aldığı diziler aşağıdaki gibidir.

  • 2019 Kardeş Çocukları (İdil) TV Dizisi
  • 2018 Börü (Zeynep)TV Dizisi
  • 2018 Bir Litre Gözyaşı (Selin)TV Dizisi

Melis Hacic Twitter

  • Melis Hacic Twitter hesabı için tıklayın.

Melis Hacic instagram

  • Melis Hacic instagram hesabı için tıklayın.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.