Melis Fis kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
151
Melis Fis kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melis Fis kimdir?, biyografi sitemizde Melis Fis kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Fis kimdir? kaç yaşında?, Melis Fis kimdir? memleketi neresi, Melis Fis kimdir? evi nerede, Melis Fis kimdir? nereli, Melis Fis kimdir? instagram, Melis Fis kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Fis kimdir? Biyografi

Melis Fis nereli? Kaç yaşında?

Melis Fis kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Melis Fis sevgilisi? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melis Fis yaşamı ve biyografisi

Melis Fis Türk tiktok fenomeni ve şarkıcıdır. Seslendirdiği şarkıları ve video paylaşımları ile tanınmaya başladı.

Melis Fis sevgilisi

Melis Fis 18 Eylül 2001 senesinde İstanbul Küçükçekmece’de dünayaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Toki Erdem Beyaz Ortaokulu ve sonrasında Kadıköy Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdi. Melis Fis medya ve internet dünyasındaki yolculuğu tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı videolar aracılığıyla gerçekleşti. Kısa şarkılar seslendiren ve bu şarkıları video olarak tiktok hesaplarında paylaşan Melis Fis piyano ve gitar çalmaktadır. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Melis Fis farklı zamanlarda canlı müziklerlede takipçilerini büyülemekte.

Melis Fis yaş

Ben Fero-Ferhat Yılmaz’ın “Biladerim İçin” isimli şarkısını seslendiren Melis Fis Başak burcu olup boyu 1.67 cm ve kilosu 55 kg’dır.  Melis Fis bekar olup sevgilisi yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.