Melis Buse Betkayan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
2.070
Melis Buse Betkayan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melis Buse Betkayan Kimdir, biyografi sitemizde Melis Buse Betkayan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Buse Betkayan kaç yaşında?, Melis Buse Betkayan memleketi neresi, Melis Buse Betkayan evi nerede, Melis Buse Betkayan nereli, Melis Buse Betkayan instagram, Melis Buse Betkayan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Melis Buse Betkayan Biyografi

Melis Buse Betkayan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melis Buse Betkayan İç Mimar, Sosyal Medya Fenomeni, Kısmetse Olur evlilik programı yarışmacısıdır. 1 Ocak 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Sivas’tır.  Günümüz itibari ile yaşı 29 yaşındadır. 2015 senesinde katıldığı Kısmetse Olur evlilik programı yarışması ile ünlendi ve tanınmaya başladı. Ardından magazin dünyasında sürekli olarak yaptırdığı estetiklerle gündeme geldi. 

Melis Buse Betkayan yaşamı ve biyografisi

Melis Buse Betkayan 1 Ocak 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümünde İç Mimarlık okudu ve mezun oldu.

Melis Buse Betkayan 2015 senesinde Kısmetse Olur yarışması ile yıldızı parladı. Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan için yeni bir şöhretin kapısını araladı. Yarışma sonrasında yarışma formatı ve yarışmacılar ile ilgili istenmeyen açıklamalarla gündeme oturdu. 2016 senesinde youtube kanalını açtı. Ardından kanalından eğlence, sohbet, aile yaşamı, ifşa, makyaj, dedikodu ve moda ile ilgili videolar paylaşımı yaptı.  

Melis Buse Betkayan şimdilerde sosyal platform fenomeni olarak yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir.

Melis Buse Betkayan boy kilo ve hangi burç?

Melis Buse Betkayan boyu 1.71 cm kilosu 56 kg ve burcu Oğlak.

Melis Buse Betkayan son hali, estetiksiz hali

Melis Buse Betkayan son hali, estetiksiz hali?

Melis Buse Betkayan katıldığı Kısmetse Olur yarışma programı sonrasında estetikli hali magazin ve basında herkesi şaşırtmıştır. Melis Buse Betkayan burun cerrahi operasyonu, dudak dolgusu ve botoks yaptırdı. Burun estetiği sonrasında da yüzünde radikal bir değişiklik ortaya çıkmıştır. Ayrıca son haftalarda aldığı aşırı kilolarla da adından söz ettirmiştir.

Melis Buse Betkayan sevgilisi

Melis Buse Betkayan bir dönem Can Yaman ifşası ile gündeme gelmiştir. Unutamadığı aşkının ismi ise Efehan Masatci. Melis Buse Betkayan Kısmetse Olur müsabakasında Erdem ile ilişkisi oldu fakat evlilik söz konusu olmadı. Melis Buse Betkayan yaş, boyu, burcu, kilo, babası, teyzesi, sevgilisi, instagram, youtube kanalı, doğum tarihi, estetiksiz hali, yaşamı ve biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.