Melike Elif Teker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.111
Melike Elif Teker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melike Elif Teker kimdir?, biyografi sitemizde Melike Elif Teker kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melike Elif Teker kimdir? kaç yaşında?, Melike Elif Teker kimdir? memleketi neresi, Melike Elif Teker kimdir? evi nerede, Melike Elif Teker kimdir? nereli, Melike Elif Teker kimdir? instagram, Melike Elif Teker kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Melike Elif Teker kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melike Elif Teker
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri:  Muş
Boyu: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bilinmiyor
Meslek: Doktor
İnstagram hesabı için tıklayın

Melike Elif Teker nereli? Kaç yaşında?

Melike Elif Teker kimdir, nereli, kaç yaşında, boy, kilo ve burcu, evli mi, eşi kim, doğum tarihi, iletişim? Dünya birincisi Prof. Dr. Melike Elif Teker randevu ve çalışma bilgileri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melike Elif Teker yaşamı ve biyografisi

Melike Elif Teker Türk Profesör ve Doktor. Akademik ve tıp alanında yaptığı çalışmaları ile tanınmaktadır. Kalp ve Damar Cerrahisi alanında dünya birinciliği bulunmaktadır.

Melike Elif Teker Muş’un Varto beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini İstanbul Şişli Çağlayan’da ve üniversite eğitimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde bitirdi. Mezun olduktan kurumsal hastanelerde Kalp Ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak görev aldı.  Ardından Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Doktorasını bitirdi.  Melike Elif Teker Kalp Damar alanında gerçekleştirilen yarışma neticesinde 96 Ülke ve 5965 aday içinde 2018 Dünya Şampiyonası da Dünya 1.si olan cerrahlardandır.  

Melike Elif Teker Biruni Üniversitesi,  Medical Park Fatih Hastanelerinde görev almıştır. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Melike Elif Teker evli olup olmadığı bilinmemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.