Melike Elif kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
2.583
Melike Elif kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melike Elif Kimdir, biyografi sitemizde Melike Elif ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melike Elif kaç yaşında?, Melike Elif memleketi neresi, Melike Elif evi nerede, Melike Elif nereli, Melike Elif instagram, Melike Elif ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Melike Elif Biyografi

Melike Elif kimdir, kaç yaşında, nereli?

Melike Elif video içeriği üreticisi, sosyal platform fenomenidir. 2007 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 14 yaşındadır. Youtube, instagram ve tiktok uygulamaları üzerinden Oyuncax Tv ismi ile paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflar aracılığıyla yıldızı parladı.

Melike Elif yaşamı ve biyografisi

Melike Elif 2007 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Öğrenimine İzmir’de başladı. Oyuncax Tv kanalı ile ünlenen Melike Elif’in annesinin adı Ayla ve babasının adı ise Serkan’dır. 2 kardeştir. 8 yaşındaki erkek kardeşinin adı ise Eren’dir. Melike Elif soyadı Çetintaş’tır.

Melike Elif boy kilo yaş hayatı, vikipedi ve biyografi bilgileri

Ünlü sosyal platform fenomeninin en sevdiği renk siyah iken en sevdiği meyve ise yeşil erik ve en sevdiği içecek de ayran. Güzel fenomenin tatlı gıdalarla arası pek yoktur. Melike Elif eğitim yaşamına sürdürmekte olup 8. sınıf öğrencisidir. Fen bilgisi ve Türkçe derslerini beğenerek okumaktadır.

Melike Elif’in şimdilerde milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Başarılı fenomen farklı platformlar üzerinden video içerikleri üretmeye sürdürmektedir.

Melike Elif boy kilo ve hangi burç?

Melike Elif boyu 1.60 cm kilosu 51 kg ve burcu Oğlak.

Melike Elif kimdir, kaç kilo, kaç abonesi var? Melike Elif’in telefon numarası? Melike Elif Oyuncax Tv youtube kanalı, yeni slime videoları, hangi okula gidiyor, soyadı, ile ilgili bilgiler, sevgilisi, ne kadar kazanıyor, kısaca yaşamı vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını hazırladık.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.