Melih İmece kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
355
Melih İmece kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melih İmece kimdir?, biyografi sitemizde Melih İmece kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melih İmece kimdir? kaç yaşında?, Melih İmece kimdir? memleketi neresi, Melih İmece kimdir? evi nerede, Melih İmece kimdir? nereli, Melih İmece kimdir? instagram, Melih İmece kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melih İmece kimdir? Biyografi

Melih İmece nereli? Kaç yaşında?

Melih İmece kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, tik tok, youtube, instagram ve twitter hesapları? Melih İmece sevgilsi? Melih imece Yaren Alaca, Emre Toprak! Melih İmece ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Melih İmece yaşamı ve biyografisi

Melih İmece Türk tiktoker, fenomen ve yotuber’dır. “yaşamım herkesin izlediği bir film” olarak kendisini tanıtıan Melih İmece 2012 senesinde başladığı sosyal platform yolculuğunda son haftalarda dikkatleri üzerine çekerek binlerce takipçiye ulaştı.

Melih İmece sevgilisi

Melih İmece 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İnetnet dünyasında 2012 senesinden bu yana video içerikleri üretmeye başladı. Bir dönem video içerikleri talihsiz bir durum yaşadı ve kanalı kapandı. 2018 senesinde tekrar değişik bir konsepte yeniden video içerikleri yayaınlamaya başladı. Melih İmece Eylül 2020 itibari ile tik tok üzerinden 8 milyona aşkın izlenme ve 300 bini bulan bir takipçiye sahiptir. İnsatgram hesabında da 75 binin üzerinde takipçisi bulunmaktadır.

Melih İmece kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, tik tok

Melih İmece boyu 1.72 cm olup kilosu 52 kg bekar ve takipçileri için video içerikler üretmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.