Melih Altınok kimdir, Melih Altınok kaç yaşında?

07.11.2021
459
Melih Altınok kimdir, Melih Altınok kaç yaşında?

Melih Altınok kimdir, biyografi bölümünde Melih Altınok biyografi sayfası ile karşınızdayız. Melih Altınok kaç yaşında?, Melih Altınok memleketi neresi, Melih Altınok facebook, Melih Altınok nereli, Melih Altınok instagram, Melih Altınok ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Melih Altınok kimdir? başlığımızın detayları..

Melih Altınok Kimdir – Melih Altınok Biyografi

Melih Altınok Eskişehir’de 1979 senesinde doğmuştur. Altınok, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okumuştur. Makaleleri Birikim dergisi ve Radikal gazetesinde yayımlanan Altınok, köşe yazarlığına Gündem gazetesinde başladı.2007-2009 senelerı içinde BirGün, 2009-2013 senelerı içinde Taraf gazetesinde çalıştı. 2013 senesinin mayıs ayında taraf gazetesinden ayrıldı, 2013 yılı Eylül ayında Türkiye gazetesinde yazmaya başladı.

Çeşitli televizyon kanallarında çalışan Altınok, Kanal A’da çarşamba akşamları yayımlanan “Hangi Taraf” isimli programı hazırlayıp sundu, TV24 ‘te Murat Çiçek’le “Günün Manşeti” adlı programını yaptı. 2015 yazısı ile Türkiye gazetesinden ayrılıp Sabah gazetesine geçti.

Melih Altınok 2015 tarihinden bu yana Show TV yayına giren Melih Altınok la güne merhaba programını sunmaya başlamıştır. 2016 tarihinden bu yana Atv‘de “Son Durak” isimli gece programını sunmaktaydı.Makale, uzun soluklu film konusu ve tiyatro oyunu dalında ulusal ve ülkeler arası yarışmalarda ödülleri, bulunan Altınok halen Sabah Gazetesi’nde yazmaktadır…

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.