Melek Zübeyde Tatlı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
628
Melek Zübeyde Tatlı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melek Zübeyde Tatlı kimdir?, biyografi sitemizde Melek Zübeyde Tatlı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melek Zübeyde Tatlı kimdir? kaç yaşında?, Melek Zübeyde Tatlı kimdir? memleketi neresi, Melek Zübeyde Tatlı kimdir? evi nerede, Melek Zübeyde Tatlı kimdir? nereli, Melek Zübeyde Tatlı kimdir? instagram, Melek Zübeyde Tatlı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melek Zübeyde Tatlı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Melek Zübeyde Tatlı
Doğum tarihi: 1983
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 63 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Volkan Akkaş ile)
Meslek: İşletmeci
İnstagram hesabı için tıklayın

Melek Zübeyde Tatlı nereli? Kaç yaşında?

Melek Zübeyde Tatlı kimdir? İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş kızı Melek Zübeyde kaç yaşında? Kiminle evli? Çocukları var mı? Dizileri? Boy kilo? Melek Zübeyde Tatlı Volkan Akkaş ne zaman evlendi? Melek Zübeyde Akkaş Instagram hesabı ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melek Zübeyde Tatlı yaşamı ve biyografisi

Melek Zübeyde Tatlı Türk şarkıcı İbrahim Tatlıses ve oyuncu Perihan Savaş kızıdır. Melek Zübeyde Tatlı 2008 senesinde, Türkiye’de bilinen Köşebaşı Restoranları’nın sahibi Ali Akkaş’ın oğlu iş insanı Volkan Akkaş ile evlenerek Melek Zübeyde Akkaş soyadını aldı.

Melek Zübeyde Tatlı İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın kızıdır. İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş ile evliliğinden olma kızıdır. Melek Zübeyde Tatlı 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ayrıca Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı, İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak’ın üvey kardeşidir.

Melek Zübeyde Tatlı, sanatçı bir ailede doğup büyümesine karşın medya ve oyunculuk, şarkıcılık gibi meslekleri tercih etmedi. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitiminin sonrasında 2008 senesinde Türkiye’de bilinen markalar içinde bulunan Köşebaşı Restoranları’nın sahibi Ali Akkaş’ın oğlu İş İnsanı  Volkan Akkaş ile dünya evine girdi. İstanbul Harbiye Hilton Convention Center’de yapılan düğün merasimine birden fazla bilinen sima katıldı. Çiftin nikahını ise dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı.

Melek Zübeyde Tatlı ve Volkan Akkaş evliliğinde bugün 3 çocukları bulunan mutlu çiftin çocuklarının adları ise şöyle; Kemal Ali, Efe ve Zeynep Bal.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.