Melek Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.153
Melek Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında?

Melek Şahin Kimdir, biyografi sitemizde Melek Şahin ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melek Şahin kaç yaşında?, Melek Şahin memleketi neresi, Melek Şahin evi nerede, Melek Şahin nereli, Melek Şahin instagram, Melek Şahin ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Melek Şahin Biyografi

Melek Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Melek Şahin dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 11 Şubat 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Muğla Bodrum’dur. Günümüz itibari ile yaşı 50 yaşındadır. Çaycı Hüseyin’in eşi, Çocuklar Duymasın’daki Emine rolü ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Melek Şahin yaşamı ve biyografisi

Melek Şahin 11 Şubat 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Muğla Bodrum’ludur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sürdü ve mezun oldu.

Melek Şahin boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Melek Şahin oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide oynadığı Emine rolü ile adım attı. En büyük çıkışını 2002 senesinde Çocuklar Duymasın adlı dizide hayat verdiği Çaycı Hüseyin’in karısı Emine rolü ile yaptı. 2004 senesinde Büyük Buluşma, Çocuklar Ne Olacak dizilerinde rol aldı. 2006 senesinde Gönül dizisi kadrosuna dahil oldu. 2007 senesinde Eşref Saati dizisinde oynadı. 2008 senesinde Ateş ve Barut, Kötüler Konağı, Sevgili Düşmanım dizilerinde rol aldı.

Beyazperde de ilk kez 2014 senesinde iki ayrı yapımda rol alarak Piyasadan Büyük Alacağımız Var ve İçimdeki İnsan adlı sinema fillerinde rol aldı. 2019 senesinde Çocuklar Duymasın dizisinde hem Emine hem de ikizi Oksijen Hayriye rollerine hayat veren isim oldu.

Dizi ve sinema filmlerinin bunun yanında 2019 senesinde Emlakçıyı Beklerken adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2021 senesinde ise Kabare Rabarba tiyatro oyununda sahne alan isimlerden birisi oldu.

Melek Şahin boy kilo ve hangi burç?

Melek Şahin boyu 1.66 cm kilosu 52 kg burcu Kova.

Melek Şahin evli mi, sevgilisi, eski eşi kim?

Necmi Yapıcı oyuncu Necmi Yapıcı’nın eski eşidir. Melek Şahin oyuncu Necmi Yapıcı ile 1996 senesinde nikah masasına oturdu. Çiftin bu evliliklerinden bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Lakin Melek Şahin Necmi Yapıcı evliliği 5 yıl sonra bitti ve 2001 senesinde boşandılar.

Melek Şahin dizileri ve filmleri

Melek Şahin Necmi Yapıcı ne zaman boşandı, dizileri, filmleri, yer aldığı diziler, hangi dizilerde oynadı, çocuğu var mı, aslen nereli, hangi burç, burun estetiği oldu mu, estetiksiz hali, Melek Şahin eşi, eski eşi kim, evli mi, evlilikleri, çocuğu, ikizi, sevgilisi? Çoçuklar Duymasın’daki Emine kimdir, kaç yaşında? Çocuklar Duymasın Eminenin çocuğu var mı? Çoçuklar Duymasın Emine’nin son hali? Melek Şahin ne zaman evlendi, çocuğu var mı? Melek Şahin kısaca yaşamı vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik. 

Melek Şahin tiyatro oyunları

 • 2021 Kabare Rabarba
 • 2019 Emlakçıyı Beklerken

Melek Şahin dizileri ve filmleri

 • 2019 Çocuklar Duymasın (Emine – Oksijen Hayriye)
 • 2014 İçimdeki İnsan (Sabahat)
 • 2014 Piyasadan Büyük Alacağımız Var (Adile)
 • 2008 Sevgili Düşmanım
 • 2008 Kötüler Konağı (Füsun Tekin)
 • 2008 Ateş ve Barut (Naciye)
 • 2007 Eşref Saati
 • 2006 Gönül
 • 2004 Çocuklar Ne Olacak (Emine)
 • 2004 Büyük Buluşma (Nebahat)
 • 2002 Çocuklar Duymasın (Emine)
 • 1999 Ayrılsak Da Beraberiz (Emine)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.