Melda Yücel Kocaalp Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
484
Melda Yücel Kocaalp Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Melda Yücel Kocaalp Kimdir?, biyografi sitemizde Melda Yücel Kocaalp Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melda Yücel Kocaalp Kimdir? kaç yaşında?, Melda Yücel Kocaalp Kimdir? memleketi neresi, Melda Yücel Kocaalp Kimdir? evi nerede, Melda Yücel Kocaalp Kimdir? nereli, Melda Yücel Kocaalp Kimdir? instagram, Melda Yücel Kocaalp Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melda Yücel Kocaalp Kimdir? Biyografi

Melda Yücel Kocaalp Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

NTV gündüz kuşağı saat başı haberleri sunan kim? NTV Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat sunucusu kimdir? Melda Yücel Kocalap kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? İşte Melda Yücel Kocalap yaşamı.

Melda Yücel Kocalap İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Kastamonulu’dur. Çocukluk seneleri ve öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünü kazandı ve bu landan mezun oldu.

Kariyer yolculuğu ilk kez Takvim Gazetesi’nde editör olarak başladı. Kısa bir süre sonra köşe yazarlığı yapmaya başladı.  Kariyer grafiğini ikinci işi olan Yeni Binyıl Gazetesi’nde muhabir olarak sürdürdü. Daha sonra gazetecilik kariyeri ile birlikte ilk kez TV ekranları ile tanıştı. İlk televizyonculuk deneyimi dönemin kapatılan televizyonu Kanal 6 oldu.

Başarı macerasıne ardından Star, Habertürk ve bir dönem Türkiye’de yayın yapan CNBC-E televizyonlarında sürdü. Gazeteci ve televizyoncu Melda Yücel bir dönem Habertürk televizyonunda Ekonomi Müdürü oldu.  Dönemin televizyon kanalı olan CNBC-E ekranlarında da Finans Cafe programının sunuculuğunu yapmıştır.

Melda Yücel Kocaalp eşi Cengiz Kocaalp’tir. Güzel sunucunun bu evliliklerinden 2 çocuğu bulunmaktadır. İsimleri ise Ayşem Lal’dır. Melda Yücel Kocaalp, NTV ekranlarında haber sunmaya ve Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat programında seyircisi ile buluşmaktadır.

Ayrıca NTV ekranlarında Benim Şehrim adlı programı da sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.