Mehtap Algül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
1.347
Mehtap Algül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mehtap Algül kimdir?, biyografi sitemizde Mehtap Algül kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mehtap Algül kimdir? kaç yaşında?, Mehtap Algül kimdir? memleketi neresi, Mehtap Algül kimdir? evi nerede, Mehtap Algül kimdir? nereli, Mehtap Algül kimdir? instagram, Mehtap Algül kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mehtap Algül kimdir? Biyografi

Mehtap Algül nereli? Kaç yaşında?

Mehtap Algül kimdir, nereli, yaşı kaç, boyu, kilosu, burcu? Mehtap Algül sevgilisi, estetiksiz hali, doğum günü? Mehtap Algül ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mehtap Algül yaşamı ve biyografisi

Mehtap Algül Türk sosyal platform fenomeni, youtuber bunun yanı sıra ınfluencer ve marka yöneticisidir. Sosyal medya paylaşımları ve oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı söylenen aşk söylentilerı ile gündeme gelmiştir.

Mehtap Algül sevgilisi

Mehtap Algül gerçek ve tam adı ile Mehtap Naz Algül 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitimi ile birlikte iş yaşamında İhracat Genel Müdürlüğü, Uluslarası Projelerde, Taktiksel şirket idaresi ve plan koordinatörlüğü, Sosyal Medya Direktörü olarak çalıştı.

Mehtap Algül YouTube video içerikleri ile bi hayli hızlı bir yükseliş yakalayarak kameraların arkasında bilinen ve hatırı sayılır ünlülerle çalıştı. Bir dönem storylerinde Reymen paylaşımları yaparak dikkateli üzerine çekti. Mehtap Algül magazin dünyasında bir dönem oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başladığı iddiası ile gündeme geldi.  Kendi hesaplarında Berkcan Güven, Efe Uygaç, Cem Kenar, Burak Yörük, İrem Çalhan gibi sosyal platformda popüler olan fenomenlerle çektirdiği fotoğraflarla bilinmektedir.

Mehtap Algül yaşı

Mehtap Akgül bekar olup, boyu 1.69 kilosu 52 kg’dır. Günümüzde Bahşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi çatısı altında kurulan BAU NEXT’in yöneticiliğini yapmaktadır. Influencer olarak çalışmakta ve içerik üretmeyi sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.