Mehmetjaveed kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
363
Mehmetjaveed kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mehmetjaveed kimdir?, biyografi sitemizde Mehmetjaveed kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mehmetjaveed kimdir? kaç yaşında?, Mehmetjaveed kimdir? memleketi neresi, Mehmetjaveed kimdir? evi nerede, Mehmetjaveed kimdir? nereli, Mehmetjaveed kimdir? instagram, Mehmetjaveed kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mehmetjaveed kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mehmet Ulaşan
Doğum tarihi: 19 Kasım 2000
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.78 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Tiktoker, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Mehmetjaveed nereli? Kaç yaşında?

Mehmetjaveed kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Mehmetjaveed sevgilisi? Tiktok Mehmetjaveed kim, ifşa, youtube kanalı, gerçek adı soyadı, instagram hesabı, kısaca ile ilgili araştırılan detaylar yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mehmetjaveed yaşamı ve biyografisi

Mehmetjaveed Türk youtuber, tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. Youtube, tiktok ve instagram üzerinden paylaşımı yaptığı içerikler, videolar ve fotoğraflarla tanınmaya başladı. Yakın dostları Yusuf Senli ve Batuhan Torlak’tır. Gerçek adı Mehmet Ulaşan fakat sosyal platform hesaplarında Mehmetjaveed adını kullanmaktadır.

Mehmetjaveed sevgilisi

Mehmet Ulaşan (Mehmetjaveed) 19 Kasım 2000 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir’dir. Sosyal medya ile bağları 2013 senesinde Facebook uygulaması ile başlayan Mehmetjaveed kısa bir süre içinde milyonlara ulaşan beğeni ve yüzbinlerce takipçiye sahip oldu. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Mehmetjaveed diğer fenomen arkadaş grupları ile gerçekleştirdiği yarışmalar ve paylaşımlarla gündemde yerini korumaktadır. Ayrıca kendi butiğini açan Mehmetjaveed aynı isimle “Mehmetjaveed ile” marka olma yolunda ilerlemektedir. Mehmetjaveed sevgilisi olmadığını dile getirmiştir.

Tiktok Mehmetjaveed kim

Mehmetjaveed şimdilerde paylaşımlarını yapmaya ve yaratıcı içerikler sunmaya sürdürmektedir.

@mehmetjaveedx

Tekim özüm kardeşim herkes gider sen kalırsın ♥️?

♬ Hokkabazlar – Heijan & Muti

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.