Mehmet Kaya Giray kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
453
Mehmet Kaya Giray kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mehmet Kaya Giray kimdir?, biyografi sitemizde Mehmet Kaya Giray kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mehmet Kaya Giray kimdir? kaç yaşında?, Mehmet Kaya Giray kimdir? memleketi neresi, Mehmet Kaya Giray kimdir? evi nerede, Mehmet Kaya Giray kimdir? nereli, Mehmet Kaya Giray kimdir? instagram, Mehmet Kaya Giray kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mehmet Kaya Giray kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mehmet Kaya Giray
Doğum tarihi: 7 Nisan 1995
Doğum yeri: Hatay
Boy: 1.81 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Kaya Giray nereli? Kaç yaşında?

Kaya Giray kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu? Kaya Giray sevgilisi kimdir? Kaya Giray yarınım yok kelimeleri ve şarkıları ile ünlenen youtuber yaşamı ve biyografisi ile ilgili araştırılanler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kaya Giray yaşamı ve biyografisi

Kaya Giray Türk Youtuber ve fenomendir. Tam adı ile Mehmet Kaya Giray Türkiye’de Parodi Müzik videoları ile tanınmaya başladı.

Kaya Giray sevgilisi kimdir

Mehmet Kaya Giray 7 Nisan 1995 senesinde Hatay’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Hatay’da başladı. Kimliğinde yani nüfus cüzdanında adı Kaya Giray olmasına karşın dedesinin ismini taşımak istediği için Mehmet Kaya Giray olarak ön adını değiştirmiştir.

Genç yaşına rağmen müzisyenlik, aranjörlük, prodüktörlük ve Youtuber olarak kariyerine devam eden Mehmet Kaya Giray 6 yaşında müziğe ilgi duydu. İlk etaplarda Mypace ve Facebook üzerinden içeriklerle kitlesinin karşısına çıktı. Ardınan Youtube kanalı açtı ve kitlesini kanalına çekti.

Mehmet Kaya Giray müzikal videolar, parodiler ve özel konsept videoları ile “Parodi Müzik Videoları” yapan ilk kişi olma özelliğine sahip. 2014 senesinden itibern youtube üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla popüler duruma geldi. Mehmet Kaya Giray bestelediği müzikleri ve çektiği video kliplerini çoğunlukla parodileştirerek absürd komedi şeklinde seyircisine sağlamaktadır. Bu konsepte Justin Bieber’in seslendirdiği “Sorry” şarkısına yaptığı parodi ile büyük beğeni ve hayran kitlesi topladı. Ayrıca Enes Batur’un “Gel Hadi Gel” ve “Eğilimler” şarkılarını birlikte seslendirmiştir. Kaya Giray Lolipop ve İntikam şarkıları da en fazla bi hayli beğeni alanler içinde yerini almaktadır.

Mehmet Kaya Giray 2017 senesinde “ILS Vision Music” etiketi ile paylaşımı yaptığı “Huuu” adlı çalışması epey ilgi görmüştür. Günümüzde yaşamını Hatay’da ilerleten ünlü youtuber çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.