MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli?

26.10.2021
391
MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli?

MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli?, biyografi sitemizde, MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli?

tv8 televizyon kanalında yayına giren MasterChef Türkiye yarışmasına 54. Bölüm saygınlığı ile katılan yeni yarışmacı Selin Aydın kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Ne iş yapıyor? Burcu ne? İnstagram adresi nedir? Tam adı Selin Öztürk Aydın olan yarışmacı ile ilgili bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu biyografi yazısına görsel biçimde video biyografi şeklinde de varabilirsiniz)

Link https://youtu.be/cnbMuuADkb0

MasterChef Türkiye Selin Aydın Biyografisi

MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kim?

Selin Öztürk Aydın, 13 Ağustos 1990, İzmir doğumludur. Evlidir ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Annesi ve babasının Bulgaristan göçmeni olduğunu yarışmada elemelerde belirtmiştir.

Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın bunun yanı sıra Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak oynamaktadır.

Toprağı ve mutfağı sevdiğini söyleyen yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. “Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor” diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar içinde bulunmaktadır.

Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan MasterChef Selin’in bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 22 bin takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/selinozturkaydin/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.