MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli?

26.10.2021
142
MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli?

MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli?, biyografi sitemizde, MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli? biyografisi yazımızda…

MasterChef Özgül Coşar Kimdir Nereli?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Özgül Coşar kimdir ve nereli? Doğum tarihi nedir? Kaç yaşında? Blogger, YouTube ve İnstagram kullanıyor mu? Yemekteyiz programına katıldı mı? Burcu nedir? Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Özgül Coşar Kimdir Ve Nereli?

(Dilerseniz bu yazıya video biyografi şeklinde de varabilirsiniz)

YouTubeVideo Biyografisi

Özgül Coşar MasterChef’in 16 kişilik ana kadrosuna seçilen 3. yarışmacı oldu.
Kızının teşviği ile yarışmaya katılan Özgül Coşar 36 yaşındadır. Gıda Mühendisidir. Evlidir ve iki çocuğu annesidir. Esasen Sivaslıdır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul Üsküdar’da sürdürmektedir.
Liseyi Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi’nde okumuş.
Akdeniz Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunudur bunun yanı sıra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro bölümünde eğitim görmüştür.
Haliç Üniversitesi Konservatuarı tiyatro bülümünde de 2 yıl eğitim almış.

Geçmişte düğün, davet organizasyonu koordinatörlüğü yapmış ve 2009 senesinde TÜYAP kitap fuarında tanıştığı “Butik Pastacılık” kitabı
yaşamına gerçek anlamda yön vermiş.
Kitaptan öğrendikleri ile gıda mühendisi olmanın verdiği bilgiyi ve organizasyon koordinatörlüğünün tecrübesini de birleştirerek
kendi çocuklarının doğum günü organizasyonunu ve pastalarını yapmış. Ortaya çıkardığı ürünler herkes aracılığıyla çok beğenilmiş.
Çevresinin ve eşinin de teşviği ile o günden sonra kendini tamamen mutfağa vermiş.
Önce bazı workshoplara katılmış,sonra Mutfak Sanatları Akademisinde Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik eğitimi almış.
Ardından kendine ait İstanbul Kadıköy’de Palinas isimli bir işletme kurmuş, kendi yaptığı katkısız pastaları ve pastane ürünleri ile sektörde hizmet vermiş.

Aslını söylemek gerekirse Özgül Coşar kameralara çok da yabancı değil. Daha önce Çağla İle Yeni bir gün programında yemek tarifleri ve TV360’ta ben anneyim programında çocuklar için sağlıklı tarifler verdi.

Sosyal medyayı sıkı bir biçimde kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 5000’e yakın takipçisi YouTube kanalında da
368 abonesi yer alıyor. Tabi şuan için…

YouTube Kanal Adresi https://www.youtube.com/channel/UChrPpR3rfEeYrpflTYOswhQ

İnstagram Hesap Adresi https://www.instagram.com/ozgulcosar/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.