MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne?

26.10.2021
208
MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne?

MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne?, biyografi sitemizde, MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne? biyografisi yazımızda…

MasterChef Gülşah Suna Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Ve YouTube Adresi Ne?

MasterChef Türkiye 2020 kadrosu içinde bulunan Gülşah Suna kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Tik Tok, YouTube ve İnstagram adresi ne? Elendi mi? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya seçilen yarışmacı ile ilgili hazırlanmış biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu biyografi yazısına Serhat Uzunkök YouTube kanlından video biyografi şeklinde de varabilirsiniz)

Master Chef Gülşah Suna Hayatı

MasterChef Gülşah Kimdir? Nereli?

MasterChef Türkiye 2020’nin en dikkat çeken ve en araştırılan yarışmacılarından birisi de şüphesiz Gülşah Suna.
İnstagram profilinde kendisi ile ilgili tanımlanamayan kişi dese de elimden geldiği kadar siz değerli okurlarımıza kendisini tanıtmaya çalışacağım.
Köftesiz atom uzmanı. hassdır şef. diye de kendini tanımlıyor. Ama tabi ki ki bu mizahi tanımları yapmasının nedenleri var.
Geçen sene de MasterChef’e katılmıştı fakat ilk turda çok konuştuğu için yemeğe koyması gereken köfteyi tavada unutmuş ve bu yüzden şeflerden hayır oyu almıştı.
Köftesiz atom uzmanı tanımı bu olaveyayanıyor.
Kimini göre çok konuştuğu için baş ağrıtıcı kimine göre çok sempatik. Lakin şurası kesin ki mizahı yüksek, pozitif ve azimli birisi.
İnsanlarla sohbet etmeyi, yeni insanlar tanımayı ve yeni şeyler öğrenmeyi ve yeni mekanlar tanımayı çok seviyor. Tam bir hayvan sever ve evinde kedileri var.
Hayatı dolu dolu yaşayan, boş durmayı sevmeyen, özgürlüğüne düşkün ve kendi ifadesi ile gücünü yalnızlığından alan birisi.
Yemek yapmayı çok seviyor ve yaptığı yemekleri tadanlar beğenirse olağanüstü mutlu oluyor.

Terazi burcu olan Gülşah Suna 10 ekim 1992 İstanbul Üsküdar doğumlu ve İstanbul’da yaşıyor.
Lisede çocuk gelişimi özel eğitim okumuş üniversitede ise at antrenörlüğü eğitimi almış.
Asıl mesleği hipodromlara at yetiştirmek. Ayrıca havacılık üzerine özel bir şirkette çalışıyor.
Bunun yanı sıra aslında at antrenörü olmak hiç aklında yokmuş.
Üniversite tercihlerini yaparkan ‘bu at antrenörlüğü ne enteresan bir bölüm’ diye söylenirken dayısının tavsiyesi ile gaza gelip bu bölümü tercih etmiş.
Daha önce kendisine ait bir iş yeri açmış fakat işler pek de istediği gibi gitmemiş. Kısa süre önce de pandemi sebebiyle işsiz kalmış.
İşte tam da bu esnada önceden seçilemediği MasterChef müsabakasından ikinci kez seçmelere katılması için teklif geldi ve yemeği de bu sefer beğenildi.
Daha sonra ileriki etaplarda biraz zorlandı ama pes etmedi ve son derece zorlu bir sezon olmasına rağmen MasterChef Türkiye 2020’nin 16 kişilik ana kadrosuna da girmeyi başardı.

Gülşah Suna sosyal platformyı aktif biçimde kullanıyor. İnstagram hesabında bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile 10.000’e takipçisi yer alıyor.
Kısa süre önce kendisine bir YouTube kanalı da açtı. Bu kanalında da şu an 200’e yakın abonesi yer alıyor. Tabi şuan için.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/gulsah_suna/

YouTube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCBdcuPtmGYusMRVahdp1kwg

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.