MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli?

26.10.2021
310
MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli?

MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli?, biyografi sitemizde, MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

MasterChef Furkan Yalçın Kim Nereli?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Furkan Yalçın kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Facebook, YouTube ve İnstagram kullanıyor mu? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya katılan Furkan Yalçın ile ilgili bilgiler içeren biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu yazıya Serhat Uzunkök YouTube kanalından video biyografi olarak da varabilirsiniz)

MasterChef Furkan Yalçın Kimdir Nereli?

MasterChef Furkan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Furkan Yalçın MasterChef Türkiye 2020’nin en fazla araştırılan ve en dikkat çeken yarışmacılarından birisi.
Geçen sene de MasterChefe katılmıştı ama MasterChef 2019’a ismini duyuran yarışmacı Mustafa Aydın’la yarıştığı etapta elenmişti.
Yine de yılmadı ve bu sene kendini daha da geliştirdikten sonra yarışmaya tekrar katıldı.

Hem 2019’da yarışmanın şefleri ile olan konuşmaları hem de bu sezonki ciddi çıkışları ve tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.
O da Mustafa Aydın gibi Mehmet şefin stüdyodan çıkardığı yarışmacılardan birisi oldu. Lakin sonrasında özür diledi ve yarışmaya sürdü.
Yine de bir çok kişi kendisi ile ilgili herhalde diskalifiye olacak derken yaptığı tatlısı ile MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacı oldu. 9 Ağustos Pazar akşamı MasterChef’in 20. bölümünde Furkan Yalçın, şeflerin oybirliği ile verilen karar sonunda MasterChef Türkiye 2020 yarışması ana kadrosunda bulunan olmaya hak kazandı.

Kendini daha da ilerletmeye ve bir şeyler öğrenmeye açık bir insan olduğunu söyleyen Furkan Yalçın halen çok genç ve 20 yaşında.
Uzmanlık alanı pastacılık. Babası da aşçı olduğu için aşçılık mesleğine heves eden Furkan Yalçın 6 senedir bu mesleği yapıyor.
Etiler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi mezunudur. Esasen Bartınlıdır.
Çırağan Palas Kempinski gibi çeşitli yerlerde staj yapmış ve çalışmıştır.

8 .Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali’nde gümüş madalya alan Furkan Yalçın sektörde umut vaadeden bir isim olarak tanınmaktadır.
Sosyal medyayı son haftalarda çok fazla kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 50 bin , Twitter hesabında da 10.000’e yakın takipçisi yer alıyor. Tabi şuan için.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.