MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli?

26.10.2021
335
MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli?

MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli?, biyografi sitemizde, MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli? biyografisi yazımızda…

MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Facebook, YouTube ve İnstagram kullanıyor mu? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya seçilen 9. iddialı yarışmacı ile ilgili bilgiler içeren biyografi yazısıdır.

( Dilerseniz Serhat Uzunkök YouTube kanalından yaşamını anlatan bu biyografi videosuna da bakabilirsiniz )

MasterChef Barbaros’un Hayatı

MasterChef Türkiye’yi ben kazanamazsam kimse kazanamaz diyerek yarışmaya başvuran Barbaros Yoloğlu, programa başladığı ilk andan bu yana en fazla dikkat çeken yarışmacılardan birisi oldu.
Öz güveninin yüksek oluşu ve bu öz güvenin altını doldurabilmesi ile şimdiden yarışmanın favorileri içinde belirtiliyor.

İlk elemede yaptığı levrek ile şeflerin gözüne girmeyi başarmıştı ve sonrasında da başarıyla yoluna sürdü.
26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu Bodrum Bitez’de bir restmiktarda aşçılık yapıyor.
Bilhassa mutfakta et ürünlerinde ve deniz ürünlerinde bi hayli uzman ama mutfağın diğer alanlarında da bilgi sahibi. İngilizce ve Rusça biliyor.

Bakışları özellikle çok tartışılmıştı fakat yaptığı ne olursa olsun ciddiye alan son derece odaklanarak çalışan bir yapısı var.
Zaten kendisini tamamen yarışmaya odaklandığını MasterChef’in ana kadrosu için yapılan elemelerde girdiği ilk yarışta önlüğü alarak gösterdi ve artık 16 kişilik ana kadronun içinde.
‘Yaptığım yemeği kendim beğenmediysem kimsenin önüne koymam’ diyerek sunduğu, soya sosunu ön plana çıkardığı yaratıcı yemeği ile
ismi yazılı olan önlüğü giymeyi başardı.

Barbaros Yoloğlu ana kadroya girdikten sonra sosyal platformda MasterChef’te kartların yeniden dağıtıldığı yorumları yapıldı ve kendisi Joker’e benzetildi.

Tam bir hayvan sever, doğa tutkunu ve gezgin. Boş zamanlarında daha çok doğal mekanlarda doğayla bütünleşmeyi seviyor. Atıcılık sporu yapıyor.
Edebiyat ve müzikle de arası iyi ve bateri çalabiliyor.

Esasen Samsun Alaçamlı. Geçmişte bi hayli kiloluymuş ama bu kilolarını vermeyi başarmış..

Çok sık olmasa da Facebook ve İnstagram kullanıyor ve bu yazının an saygınlığı ile İnstagram hesabında 10.000’e yakın takipçisi yer alıyor.
Tabi şuan için.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.