MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?

25.10.2021
414
MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?

MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?, biyografi sitemizde, MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne? başlığı altında makale bir araya getirdik. MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

MasterChef 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Kaç Yaşında? Mesleği Ne?

TV8’in ilgi ile takip edilen yarışması yeni sezonu ile yayınlanmaya sürdürmekte. Bu sezon geçen sezona göre çok daha iyi yarışmacıların olduğunu aktarabiliriz. MasterChef 2021 yarışmasının iddialı yarışmacılarından birisi de İbrahim Cingözler. Yarışmaya katıldığı ilk andan bu yana şeflerin övgü dolu kelimeleri ile muhatap olmaya başlamasıyla dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı başarılı yemeklerle profesyonel olduğu her halinden belli olan yarışmacı ile ilgili seyirciler çok fazla arama motorlarında çeşitli bilgiler arıyor. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için başarılı yarışmacı ile ilgili ayrıntılı bir biyografi yazısı hazırlamaya çalıştık. Elbette ki zamanla yeni gelişmeler ortaya çıkacaktır. Bundan dolayı yazımızı önümüzdeki günlerde güncelleyebileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte MasterChef İbrahim’in yaşamı.

Kaç Yaşında?

İbrahim Cingözler kimdir? Kaç yaşında? Esasen nereli? Nerede yaşıyor? Mesleği nedir? Ne iş yapar? Nerelerde çalıştı? Burcu, boyu ve kilosu nedir? Evli mi? Facebook, Twitter ve İnstagram adresi nedir? Tüm bu sorular bugünlerde arama motorlarında MasterChef seyircileri aracılığıyla aranmaktadır. Bu nedenle bu soruların yanıtlarına ulaşabileceğiniz bir yazı bir araya getirdik. İşte İbrahim Cingözler ile ilgiliki detaylar…

Mesleği Ne?

İbrahim Cingözler Kimdir? https://youtu.be/inrX31fVnbI

İbrahim Cingözler yarışmaya Bodrum’dan katılıyor.
Bir arkadaşının yoğun ısrarı üzerine MasterChef’e katılmıştır.
25 yaşındadır.
İlk elemelere ablası ile birlikte gelmiştir. MasterChef’e MasterChef’te öğretilenleri öğrenmeye geldiğini ifade etmiştir.
İyi bir şef olduğunu fakat yarışma aracılığıyla daha iyi bir şef olabileceğine inandığını belirtmiştir.
Diğer yarışmacı dostlarının bol şansa ihtiyacı olduğunu ve şampiyon olmak istediğini belirtmiştir.
Üniversiteye kadar Adana’da yaşantısını sürdürmüştür.
Yarışmaya Bodrum’un yöresel ürünleriyle hazırladığı ‘Egeden’ isimli yemekle katılan İbrahim eleştiriye açık olduğunu dile getirdi.

Esasen Nereli?

Esasen Adanalı olan İbrahim, Milas domatesinden yaptığı sos ve Ege yeşillikleriyle hazırladığı levreği başarı ile süsledi.
Yarışmada mutlaka başarılı bulunacağını ifade eden İbrahim şampiyonluk kupasını Adana’ya götüreceğini dile getirdi.
Bodrum’da bir işletmede çalışan İbrahim, Marmaris, Türkbükü ve Torba’da gibi çok sayıda yerde çalışmıştır.
Çok farklı mutfaklarda çalışan yarışmacı Adana’da da üç yıl boyunca çalışmıştır ve yörenin hemen hemen tüm yemeklerine hakimdir.
İbrahim Cingözler yarışmadan önce Danilo Şef’le Adana’da bir festival etkinliğinde karşılaşmıştır.
Tecrübesi aracılığıyla sorunsuz bir biçimde yemek yapan yarışmacı üç dakikada levreği pişirmiştir.
Mutfakta bi hayli hızlı olduğunu söyleyen yarışmacı ilk elemelerde yaptığı yemeği önceden üç defa yapmayı denemiş.

Üç Evet İle Yarışmaya Başladı

Yaptığı yemeklerde kullandığı soslar için özel seçilmiş malzemeler kullanan yarışmacı Somer Şef’ten tam puan alarak takdir gördü.
Tereyağı ile birlikte tabakta bir çok renk kullanan ve bu anlamda görsel bir tabak hazırlayan İbrahim Somer Şef’ten koskocaman bir evet aldı.
Mehmet Şef mayasının sağlam olduğunu dile getirdi ve gol yemeden turları geçmesi gerektiğini dile getirdi ve evet dedi.
Danilo Şef de kendine güvenen İbrahim’i tebrik ederek evet cevabını verdi.

Üçlü Düelloyu Da Kazandı!

15. bölümün 3. düellosunda İbrahim Cingözler, Safa Tabur ve Uğur Taşdemir eşleşti. Şefler, yarışmacılardan ıspanaklı ve ricotta peynirli ravioli yapmalarını istedi. Yarışmacılar bir araya getirdikları yemekleri şeflerin beğenisine sundu. Şefler, açık ara farkla düelloyu kazanan ismin İbrahim Cingözler olduğunu açıkladı. Böylelikle MasterChef İbrahim bir üst tura çıkmış oldu. Başarılı yarışmacının ana kadroda yer almasına hemen hemen kesin gözü ile bakılıyor.

MasterChef 2021 İbrahim Cingözler İnstagram Adresi

Sosyal medya aracında Facebook ve İnstagram kullanan yarışmacının bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram’da 1.532 takipçisi bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda bu sayının hızla artması beklenmektedir. Tam doğum tarihi bilinmemekte ve bundan dolayı burcu da bilinmemektedir. Boyu ve kilosu gibi tüm bilgiler zamanla ortaya çıkacaktır. Yazımızı ilerde güncelleyebileceğimizi tekrardan hatırlatalım. Yarışmacıya başarılar dileriz. Sizler de yarışmacı ile ilgili yorumlar yaparak fikir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz…

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/ibrahim_cingozler/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.