Master Şef Tuğçe Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
290
Master Şef Tuğçe Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Master Şef Tuğçe Kimdir?, biyografi sitemizde Master Şef Tuğçe Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Master Şef Tuğçe Kimdir? kaç yaşında?, Master Şef Tuğçe Kimdir? memleketi neresi, Master Şef Tuğçe Kimdir? evi nerede, Master Şef Tuğçe Kimdir? nereli, Master Şef Tuğçe Kimdir? instagram, Master Şef Tuğçe Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Master Şef Tuğçe Kimdir? Biyografi

Master Şef Tuğçe Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Master Şef Tuğçe kimdir? Kariyer yolculuğu nasıl başladı. Master Şef yarışmacısı olarak seyircilerin karşısına çıkan Master Şef Tuğçe önceden de birden fazla farklı rolde ve pozisyonda seyircilerin karşısına çıkmıştır.

Master Şef Tuğçe tam ve gerçek adı ile Tuğçe Sökesoğlu, 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Bugün 28 yaşında olan güzel yarışmacı aslında asıl ve gerçek mesleği idari yöneticiliktir.

Lakin rutin yaşantısında idari yönetici unvanı ile birlikte özel eğitmenlerden tiyatro eğitimi aldı. Medya ile iç içe geçen yaşamında ilk durak bir dönem FOX TV ekranlarında bulunan “Gardırop Savaşçıları” yarışma programı oldu.

Burada dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel yarışmacının boyu 1.71 cm ve kilosu 50 kg’dır. Yarışma bittikten sonra çeşitli ajanslarda modellik ve oyunculuk yapmaya başladı.

Tuğçe Sökesoğlu Türk dizileri içinde “Tatlı İntikam” ve “Aşk Yalanı Sever” dizilerinde rol aldı.

Daha sonra TV8 ekranlarında bulunan “Yemekteyiz” programı ile yeniden seyirci karşısına çıktı. Burada da yüzünü eskitmeyen Tuğçe Sökesoğlu, 2018 senesinde TV8’de yayına giren MasterChef Türkiye yarışmasına başvurdu.

MasterChef Türkiye yarışmacıları içinde bulunan Tuğçe Sökesoğlu Master Şef olmak için mücadele etse de elendi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.