Marhey kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
74
Marhey kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Marhey kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Marhey kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Marhey kimdir? kaç yaşında?, Marhey kimdir? memleketi neresi, Marhey kimdir? evi nerede, Marhey kimdir? nereli, Marhey kimdir? instagram, Marhey kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Marhey kimdir? Biyografi

Marhey nereli? Kaç yaşında?

Marhey kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Marhey sevgilisi? Marhey müzik kariyeri, şarkıları, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Marhey yaşamı ve biyografisi

Marhey Hindistan asıllı Hollandalı Pop müzik sanatçısısır. 2020 senesinde Türkiye’de “Gönlüme Yerleş” müzik çalışması ile sesini duyurmaya başladı.

Marhey sevgilisi

Marhey tam adı ile Kiran Marhe Hindistan asıllı Hollandalı Pop müzik sanatçısıdır. 1991 senesinde Hollanda’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Hollanda’da geçti. Büyüdüğü bölgede Türk işletmecilerin olmasından ötürü çeşitli arkadaşlıklar kurdu ve yakın Türk dostlarından Türkçe dilini öğrendi.

Marhey Türkiye’deki ilk şarkısı “Gönlüme Yerleş”i çıkarttı ve müzikseverlerle bir araya getirdi. Kısa sürede büyük bir beğeni alan müzik çalışması klibi ile de bi hayli başarılı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.