Manolya Aşık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
159
Manolya Aşık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Manolya Aşık kimdir?, biyografi sitemizde Manolya Aşık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Manolya Aşık kimdir? kaç yaşında?, Manolya Aşık kimdir? memleketi neresi, Manolya Aşık kimdir? evi nerede, Manolya Aşık kimdir? nereli, Manolya Aşık kimdir? instagram, Manolya Aşık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Manolya Aşık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Manolya Azize Aşık
Doğum tarihi: 23 Mart 2000
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.58 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Seslendirme
İnstagram hesabı için tıklayın

Manolya Aşık nereli? Kaç yaşında?

Manolya Aşık kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç kilo, Bez Bebek, Arka Sokaklar dışında yer aldığı diziler, sevgilisi, boy kilo ve burcu? Manolya Aşık Arka Sokaklar’dan neden ayrıldı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Manolya Aşık yaşamı ve biyografisi

Manolya Aşık Türk çocuk dizi, sinema ve seslendirme sanatçısıdır. 2005 senesinde 5 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban rolü ile yaptı.

Manolya Aşık oynadığı diziler, sevgilisi, boy kilo ve burcu

Manolya Aşık 23 Mart 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Tam adı ile Manolya Azize Aşık eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Oyunculuk kariyerine halen 5 yaşındayken “Büyük “Buluşma” dizisinde rol alarak adım attı. 2007 senesinde “Bez Bebek” dizisinde rol aldı. 2008 senesinde “İpsiz Recep” dizisinde ise seslendirme yaptı.

En büyük çıkışını “Arka Sokaklar” dizisinde “Şule Çoban” rolü ile yaptı. Arka Sokaklar dizisinde “Hüsnü Çoban’ın” kızı “Şule” kişiliği ile tanındı. Manolya Azize Aşık lise öğrencisidir. Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban olarak ekranlarda yer alırken Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda Şule Çoban kişiliği değişti ve yerine Ecem Öz kadroveyahil olmuştur. Manolya Aşık Arka Sokaklar’dan neden ayrıldı bilinmemekte ama yeni dizisi 2020 “Yemin” dizisi kadrosuna dahil oldu.  

Manolya Aşık dizileri ve filmleri

Manolya Aşık hangi dizilerde oynadı? Tüm dizi ve filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Yemin TV Dizisi
  • 2019 Arka Sokaklar Şule Çoban TV Dizisi
  • 2010 Umut Yolcuları Menekşe TV Dizisi
  • 2010 Kayıp Prenses Nazlı TV Dizisi
  • 2008 İpsiz Recep TV Dizisi
  • 2008 İyilik Kervanı TV Dizisi
  • 2007 Doksandokuz – Kimse Yoksa O Var Sinema Filmi
  • 2007 Bez Bebek
  • 2007 Sis ve Gece TV Dizisi
  • 2005 Beşinci Boyut
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.