Mami Emen kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
2.508
Mami Emen kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mami Emen Kimdir, biyografi sitemizde Mami Emen ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mami Emen kaç yaşında?, Mami Emen memleketi neresi, Mami Emen evi nerede, Mami Emen nereli, Mami Emen instagram, Mami Emen ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mami Emen Biyografi

Mami Emen kaç yaşında, gerçek adı, nereli, filmleri, youtube, instagram hesapları, aslen nereli, boyu, kilosu ve yaşamı ile ilgili araştırılan bilgiler.  

Ünlü fenomen, oyuncu, viner ve youtuber Mami Emen gerçek ve tam adı ile Muhammed Emen 1992 senesinde Osmaniye’de dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı Osmaniye’de geçti. Ardından çalışma yaşamına atıldı ve Gebze’de yaşamaya başladı.

Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Antakya Üniversitesi’nde sürdürdü ve mezun oldu. Sinan Poyraz’ın kuzeni olan Mami Emen Facia Üçlü ekibiyle birlikte çektiği vine ve Youtube videolarıyla ön plana çıkmaya başladı.

Mami Emen boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

İnternet dünyasında yolculuğuna 2013 senesinde popüler olan Vine videoları çekerek adım attı.  Fenomenler Sefa Kındır ve Emre Gül’ün birlikte vine videoları çekelim daveti üzerine  Osmaniye’ye giden Mami Emen’in yıldızı bu süreden sonra parlamaya başladı. Vine videoları ile çok kısa bir sürede popüler hala gelen Mami Emen 2015 senesinde Facia Üçlü adını verdiği youtube kanalını kurdu.

Mami Emen özel yaşamında 2019 senesinde nikah masasına oturup evlendi. Fenomen olmanın ötesinde hayalini süsleyen meslekler içinde Polislik bulunmaktadır.

Mami Emen oyunculuk kariyerine profesyonel anlamda ilk kez 2018 senesinde youtube kanallarının adını taşıyan Facia Üçlü adlı sinema filmi ile beyazperde de adım attı. Ardından 2019 senesinde Karışma Bende sinema filminde oynamaya başladı.

Mami Emen boyu kilosu ve burcu güncellenecektir.

Mami Emen dizileri ve filmleri

  • 2019 Karışma Bende
  • 2018 Facia Üçlü
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.