Mahmut Bazencir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
3.559
Mahmut Bazencir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mahmut Bazı zamancir kimdir?, biyografi sitemizde Mahmut Bazı zamancir kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mahmut Bazı zamancir kimdir? kaç yaşında?, Mahmut Bazı zamancir kimdir? memleketi neresi, Mahmut Bazı zamancir kimdir? evi nerede, Mahmut Bazı zamancir kimdir? nereli, Mahmut Bazı zamancir kimdir? instagram, Mahmut Bazı zamancir kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mahmut Bazı zamancir kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mahmut Kırmızıgül
Doğum tarihi: 1993
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.86 cm
Kilo: 77 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Lisans
İlişkisi: Bekar
Meslek: İşletme
İnstagram hesabı için tıklayın

Mahmut Bazı zamancir nereli? Kaç yaşında?

Mahmut Bazı zamancir kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, hangi okulda okudu, boyu, kilosu ve burcu? Mahmut Bazı zamancir veya Mahmut Kırmızıgül Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mahmut Bazı zamancir yaşamı ve biyografisi

Mahmut Bazı zamancir yahut bilinen diğer adı ile Mahmut Kırmızıgül, Türk şarkıcı, senarist, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün ilk evliliğinden dünyaya gözlerini açan oğludur.

Mahmut Bazı zamancir 1993 senesinde İstanbul’da dünya geldi. Annesi dönemin oryantal sanatçılarından Gölgem Bazı zamancir’dir. Babası ise ünlü türkücü, oyuncu, senarist ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’dür. Mahsun Kırmızıgül ve Gölgem Bazı zamancir 1989 senesinde başlayan evliliklerini ardından sonlandırmışlarıdır. Mahmut Bazı zamancir adını babası Mahsun Kırmızıgül’ün ağabeyi Mahmut Bazı zamancir’in 1990’lı senelerda elektrik direğinde geçirdiği kaza neticesinde ölmesi neticesinde ortaya çıkmıştır.  Yani Mahmut Bazı zamancir amcasının adını taşımaktadır. Mahmut Bazı zamancir’in babası Mahsun Kırmızıgül’ün ikinci evliliğinden doğan “Lavin” adında üvey bir kız kardeşi mevcuttur.

Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Mahmut Bazı zamancir Fevziye Mektepleri Vakfı Işık Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı ve mezun oldu. Öğrenim süreci boyunca birincilik ödülleri bulunan Mahmut Bazı zamancir “altın öğrenci’ lakabı ile bilinmekte. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Mahmut Bazı zamancir magazin dünyasında sevgilisi Mina Ceran ile sürekli olarak gündeme gelmiştir.

Mahmut Bazı zamancir sanat yaşamından, basın ve medyadan uzak bir hayat sürdürmektedir. Günümüzde bekar olan Mahmut Bazı zamancir yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.