Madelein Lopez Camelo kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
419
Madelein Lopez Camelo kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Madelein Lopez Camelo kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Madelein Lopez Camelo kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Madelein Lopez Camelo kimdir? kaç yaşında?, Madelein Lopez Camelo kimdir? memleketi neresi, Madelein Lopez Camelo kimdir? evi nerede, Madelein Lopez Camelo kimdir? nereli, Madelein Lopez Camelo kimdir? instagram, Madelein Lopez Camelo kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Madelein Lopez Camelo kimdir? Biyografi

Madelein Lopez Camelo nereli? Kaç yaşında?

Madelein Lopez Camelo kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Şarkıcı Soner Sarıkabadayı sevgilisi, eşi Madelein Lopez Camelo kim? Madelein Lopez Camelo ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı wikipedia ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Madelein Lopez Camelo yaşamı ve biyografisi

Madelein Lopez Camelo manken, model ve 2015 Kolombiya Güzellik Kraliçesi’dir. Türkiye’de Şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile sevgili olması, hamile kalması ve 3 Ekim 2020 tarihinde evlenmesi ile gündeme gelmiştir.

Madelein Lopez Camelo boy kilo

Madelein Lopez Camelo Kolombiya Güzellik Kraliçesi olarak 2015 senesinde adını duyurmaya başladı. Madelein Lopez Camelo Nisan 2017 tarhinde Nevşehir Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasında aniden gelişen hava değişimi sebebiyle balon kazası yaşaması ile gündeme gelmişti. Balon kazasından yaralı olarak kurtulan Madelein Lopez Camelo Şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile müzik klibi sırasında tanıştıktan sonra sevgili olmaya başladı. Sevgili oldukları zamanda Şarkıcı Soner Sarıkabadayı’dan hamile kalan Kolombiya Güzellik Kraliçesi Madelein Lopez Camelo hamileliğinin 8 buçuk ayında Şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile 3 Ekim 2020 tarihinde nikah masasına oturdu ve evlendi. Şarkıcı Soner Sarıkabadayı Madelein Lopez Camelo’ya evlenme teklifini Şubat 2020 tarihinde yapmıştı.

Madelein Lopez Camelo yaş biyografi

Koronavirüs nedeni ile evinde sade bir merasimle evlenen çift nikahlarını sosyal platformdan canlı olarak paylaşımı yaptı. Şarkıcı Soner Sarıkabadayı Madelein Lopez Camelo dünyaya gelecek çocuklarının adını ise “Hasan” koydu. Madelein Lopez Camelo boyu 1.75 cm kilosu 65 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.