Lord Of Murat kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
487
Lord Of Murat kimdir, nereli, kaç yaşında?

Lord Of Murat Kimdir, biyografi sitemizde Lord Of Murat ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lord Of Murat kaç yaşında?, Lord Of Murat memleketi neresi, Lord Of Murat evi nerede, Lord Of Murat nereli, Lord Of Murat instagram, Lord Of Murat ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Lord Of Murat Biyografi

Lord Of Murat kimdir, kaç yaşında, nereli?

Lord Of Murat gerçek adı ile Murat Uğur sosyal platform fenomeni ve youtuber’dır. 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Esasen Kayserilidir. Günümüz itibari ile yaşı 20 yaşındadır. Youtube üzerinden kardeşi ve annesi ile birlikte çektiği videolar, oyun ve eğlence video içerikleri aracılığıyla ünlendi ve tanınmaya başladı.

Lord Of Murat yaşamı ve biyografisi

Lord Of Murat 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kayseri’dir. Babası, kardeşi Eren ve annesi Sevda ile yaşamaktadır. Annesi kuafördür. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına devam etmedi.

Lord Of Murat YouTube macerası 25 Haziran 2015 tarihinde başladı. Son 6 yılda bir hayli önemli ilerleme kaydederek milyonlarca kitleye ulaştı ve başarı grafiğini her gün yükseltmeye sürdürmektedir.

Galatasaray taraftarıd olan Lord Of Murat İstanbul’da çalışmalarına sürdürmektedir.

Lord Of Murat boy kilo ve hangi burç?

Lord Of Murat boyu 1.79 cm kilosu 90 kg ve burcu Oğlak.

Lord Of Murat sevgilisi?

Lord Of Murat sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamı ile ilgili sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.