Lokman Dağ kimdir, Lokman Dağ kaç yaşında?

07.11.2021
1.291
Lokman Dağ kimdir, Lokman Dağ kaç yaşında?

Lokman Dağ kimdir, biyografi bölümünde Lokman Dağ biyografi sayfası ile karşınızdayız. Lokman Dağ kaç yaşında?, Lokman Dağ memleketi neresi, Lokman Dağ facebook, Lokman Dağ nereli, Lokman Dağ instagram, Lokman Dağ ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Lokman Dağ kimdir? başlığımızın detayları..

Lokman Dağ Kimdir – Lokman Dağ Biyografi

Lokman Dağ, şimdilerde 360 TV ekranlarında  Pazardayız yarışmasını  Tuğçe Kurt ile birlikte sağlamaktadır.

1986 senesinde Mardin Nusaybin’de doğmuş 1993 senesinde terörden kaçarak ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiştir. Annesi Mihdiye Hanım, babası ise Selahattin Bey’dir. Lokman Dağ, Ege Üniversitesi  Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunudur.Gazetecilik mesleğine İzmir’de başlayan profesyonel muhabir, senelerca Doğan Haber Ajansı,Uğur Dündar ile Star Haber ve son kez, Doğan Şentürk idaresindeki Fox Haber’de çalıştı. Yaptığı özel haberlerle gündeme damga vurdu.

 360 TV ekranlarında yayına giren Lokman Bizim Şehirde isimli program ile tüm Türkiye’yi ve Anadoluyu karış karış gezen Lokman Dağ bir dönem polis adliye muhabiri olarak çalışmıştır. 2013 senesinde İlke Kantar ile evlenmiştir.

Lokman Dağ’ın  Tape’den Kodese “Sus Ulan Polis Dinliyor”  ile Tape’den Kodese-2 “Polis Dinlerse Dinlesin” isimli iki kitabı mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.