Lizge Cömert kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.950
Lizge Cömert kimdir, nereli, kaç yaşında?

Lizge Cömert Kimdir, biyografi sitemizde Lizge Cömert ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lizge Cömert kaç yaşında?, Lizge Cömert memleketi neresi, Lizge Cömert evi nerede, Lizge Cömert nereli, Lizge Cömert instagram, Lizge Cömert ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Lizge Cömert Biyografi

Lizge Cömert kimdir, kaç yaşında, instagram? Lizge Cömert oyuncu biyografi detayları, yer aldığı diziler, boy kilo, yaş, sevgilisi, yaşamı, vikipedi bilgileri.

Lizge Cömert Kardeşlerim dizisi Süsen rolü ile yıldızı parladı.  Lizge Cömert 16 Ağustos 1999 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir’dir. Eğitim yaşamına İzmir’de başlayan Lizge Cömert lise eğitiminin sonrasında Özyeğin Üniversitesi Oyunculuk bölümünde eğitimini sürdürmeye başladı.

Lizge Cömert kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Lizge Cömert boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Üniversitede okuduğu bölümle alakalı olarak tiyatro ön çalışmaları oldu. Kameraların karşısına ise ilk kez 2021 senesinde oyuncu olarak adım attı ve kısa bir sürede çok geniş bir kitle tarafında tanınmaya başladı.

Lizge Cömert oyunculuk alanında kariyerini inşa ettiği ve ilk ekran deneyimini yaşadığı dizi film projesi 2021 yapımı Kardeşlerim dizisinde Süsen rolü ile gerçekleşti.

Lizge Cömert boyu 1.64 cm kilosu 53 ve burcu Aslan. Göz rengi ise Kahverengi’dir.

Lizge Cömert dizileri ve filmleri

  • 2021 Kardeşlerim (Süsen)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.