Linda Susan Milor kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
602
Linda Susan Milor kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Linda Susan Milor kimdir?, biyografi sitemizde Linda Susan Milor kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Linda Susan Milor kimdir? kaç yaşında?, Linda Susan Milor kimdir? memleketi neresi, Linda Susan Milor kimdir? evi nerede, Linda Susan Milor kimdir? nereli, Linda Susan Milor kimdir? instagram, Linda Susan Milor kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Linda Susan Milor kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Linda Susan Milor
Doğum tarihi:  Bilinmiyor
Doğum yeri:  Amerika
Boyu: 1.73 cm
Kilo: 63 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Vedat Milor ile)
Meslek:  Öğretim Üyesi
İnstagram hesabı için tıklayın.

Linda Susan Milor nereli, kaç yaşında?

Linda Susan Milor kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu? Vedat Milor eşi Linda Susan Milor cv mesleği, ne iş yapar? Linda Susan Milor Türk mü? Dini ne? Linda Susan Milor Vedat Milor çocuğu var mı? Linda Susan Milor yaşamı, biyografi ve vikipedi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Linda Susan Milor yaşamı ve biyografisi

Linda Susan Milor Türk öğretim üyesi bunun yanı sıra yemek ve şarap eleştirmeni Vedat Milor’un eşidir. Türkiye’de Vedat Milor’un sosyal platform hesabında paylaşımı yaptığı aile fotoğrafları ile gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Linda Susan Milor hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Linda Susan Milor Amerika’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına California’d başladı. 1992 senesinde California, Berkeley, CA, ABD’de elektrik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen Georgia Teknoloji Enstitüsü, Atlanta, GA, ABD’de Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi’nde profesör olarak görev yapmaktadır. ESilicon Corporation ile proses teknolojisi ve ürün mühendisliği başkan yardımcısı, Advanced Micro Devices, Sunnyvale, CA, ABD’de Ürün Mühendisliği Müdürü ve Maryland Üniversitesi, College Park, MD, ABD’de öğretim üyesi olarak görev yaptı. Günümüzde 150’den fazla yayın yazdı ve yarı iletken entegre devrelerin verimi ve testi üzerine dört patenti bulunmaktadır.

Linda Susan Milor kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Linda Susan Milor Vedat Milor ile evli olup bu evliliklerinden Ceylan Handan Milor adında bir kız çocukları bulunmaktadır. Ceylan Handan Milor özellikle sosyal medveya eşi Vedat Milor ile paylaşımları ile bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.