Lidya Akdağ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
211
Lidya Akdağ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Lidya Akdağ kimdir?, biyografi sitemizde Lidya Akdağ kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lidya Akdağ kimdir? kaç yaşında?, Lidya Akdağ kimdir? memleketi neresi, Lidya Akdağ kimdir? evi nerede, Lidya Akdağ kimdir? nereli, Lidya Akdağ kimdir? instagram, Lidya Akdağ kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Lidya Akdağ kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Lidya Müge Akdağ
Doğum tarihi: 2002
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.62 cm
Kilo:  45 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Öğrenci
İnstagram hesabı için tıklayın.

Lidya Akdağ kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Müge Anlı kızı Lidya Akdağ kimdir? Kaç yaşında, boy, kilo ve hangi burç? Sevgilisi var mı? Lidya Müge Akdağ Burhan Akdağ ile görüşüyor mu? Müge Anlı’nın kızı evli mi? Kızı ve torunu var mı? Müge Anlı’nın şimdiki eşi kim? Müge Anlı kızını neden babasına göstermiyor? Kim kimdir bölümümüzde Lidya Akdağ kısaca yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler sunacağız.

Lidya Akdağ yaşamı ve biyografisi

Lidya Müge Akdağ Gazeteci ve Televizyon sunucusu Müge Anlı ve Magazin Gazetecilerden Burhan Akdağ’ın kızıdır. Lidya Akdağ annesi ve babasının sorunlu biten evlilikleri ile gündeme gelmiştir.  Lidya Akdağ anne ve babasının boşanma sonrasında mahkeme kararı ile annesi ile birlikte yaşamaktadır.

Gerçek ve tam adı ile Lidya Müge Akdağ 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Türk televizyonlarının yakında zamandan tanıdığı gazeteci Müge Anlı’dır. Babası ise eski magazin gazetecilerinden Burhan Akdağ’dır.  Lidya Akdağ eğitim  yaşamına İstanbul’da başladı. Anne ve babasının sorunlu evliliği nedeni ile uzun bir süre babası Burhan Akdağ ile birlikte yaşadı. Annesi Müge Anlı’nın açtığı mahkeme neticesinde kızının velayetini kazanması ile birlikte yaşamaya başlamışlardır.

Lidya Akdağ bekar ve sevgilisi yoktur. Liseden mezun olan Lidya Akdağ üniversite eğitimi için ön hazırlık yapmaktadır. Bir dönem annesi Müge Anlı için Tema Vakfı’na 100 adet fidan bağışlaması ile gündeme gelmiştir.

Lidya Akdağ fotoğrafları

müge anlının şimdiki eşi
müge anlının kızı ve torunu
müge anlının eşi
Müge Anlı kızını neden babasına göstermiyor
müge anlının annesi
lidya müge akdağ instagram
Lidya Müge Akdağ Burhan Akdağ
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.