Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir?

26.10.2021
158
Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir?, biyografi sitemizde, Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir? biyografisi yazımızda…

Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmacısı Selen Özcan kimdir ve nereli? Selen Özcan kaç yaşında? İnstagram hesabı var mı? Yarışmadaki Ekip arkadaşı Gizem Özcan kim?

TV8 ekranlarında şef Gabriele Sponza’nın sunduğu Lezzet Düşkünleri programında yarışan ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Selen Özcan ve kardeşi Gizem Özcan kimdir? İnstagram kullanıyor mu? Hesap adresi nedir? Selen Özcan kaç yaşında? Nereli? İşte yarışmacı ile alakalı ayrıntılı bilgiler…

TV8 kanalının yeni yarışması Lezzet Düşkünleri Gabriele Sponza sunuculuğunda seyirci ile buluştu. Yarışmacıların da kim oldukları yarışmanın başlaması ile birlikte merak edilmeye başladı. En çok araştırılan isimler içinde Selen Özcan var. Peki Selen Özcan kimdir? Yarışmada kiminle ortak olarak yarışacak? İşte ayrıntılar!

SELEN ÖZCAN KİMDİR?

22 yaşında olan Selen Özcan, aslen Kayserili ve Hukuk Fakültesi öğrencisi. Babaannesinden yemek yapmayı öğrenen Selen yemeklerde iddialı, partneri Gizem ise tatlılar hususunda çok iddialı. İki kardeş el ele vererek yarışmaya giren yarışmacılar, İstanbul’da birlikte yaşıyor ve eğitimlerine sürdürmektelar.

Evde görevleri paylaşımı yaptıklarını söyleyen kardeşler, arada birda olsa yemek ve kıyafet hususunda tartıştıklarını dile getiriyor.

Selen Özcan’ın partneri olan kardeşi Gizem Özcan ise 20 yaşında ve Hukuk Fakültesi’nde okuyor.

Gizem Özcan İnstagram Hesabı Adresi

https://www.instagram.com/gizemozcan.g/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.